Skocz do zawartości

Minx*

Gracz
  • Postów

    50
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Minx*

  1. siemaneczko henryk gotuw na wspolny patrol laweta???

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Hej, pragnę Ci przypomnieć, że nawet pomimo sygnalizacji świetlnej, jak i dźwiękowej masz obowiązek zachować szczególną ostrożność. Oglądnij sobie klipa jeszcze raz - w momencie kolizji doskonale widać, że doszło do skrócenia zakrętu z twojej strony, nie ze strony kierowcy. Racja - gdyby jechał zgodnie z KRD nie doszło by do tego, lecz idąc tym tokiem myślenia gdybyś nie skrócił tak niefortunnie tego zakrętu również do całej sytuacji by nie doszło Nie mi to oceniać, czy kłamie jednakże nie zmienia to kompletnie nic w skardze, nie sądzisz? Równie dobrze wykonawca nagrania mógł napisać, że miał zamiar jechać do Las Venturas, a nie mamy tego jak zweryfikować. Nie rozumiem twojego gadania, według mnie takowe kłamstwo nic nie zmienia, nawet jeśliby skłamał - Nie znasz jego dokładnego toru jazdy po tym jak zostały mu przebite opony, więc nie wiem dlaczego oceniasz tą sytuację jako kłamstwo.
  4. Jak możesz zauważyć na klipie - hrs187 jedzie z nad przeciwka kordonu pościgowego, nie za nim. Pragnę również tutaj wspomnieć, że za kolizje wyrządzone już nie za opony, lecz za całe auto nie raczyłeś ani przeprosić, ani zapłacić. Nie wiem czy takie zachowanie jest godne członka Supervisory Staff, ponieważ gdyby zrobiłby to ktoś spoza waszego grona zostałby zapewne ukarany wewnątrz frakcyjnie oboje wiemy czym. wiadomość od wykonawcy klipa; Z góry przepraszam za wypowiadanie się, lecz pragnę dodać że wcześniej jezdziłem za kordonem, faktycznie lecz się odłączyłem w celu zabrania kolegi oraz zawiezienia go bodajże na kuriera. Następnie chciałem go właśnie dostarczyc na prace lecz pod prąd wyjechałeś mi właśnie ty, rozumiem jeżeli by sytuacja się wydarzyła dajmy na to 2 minuty pózniej też byś ostrzelał mi pojazd? A i nie wiem czy zrozumiałeś cel skargi, WYJECHAŁEŚ mi pod prąd nie to ja tobie
  5. Nick funkcjonariusza: Wysmarzony Data i godzina zdarzenia: 22:00, dziś Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz nie dość, że wyjechał pod prąd podczas pościgu tym samym powodując kolizję, to jeszcze przebił bezpodstawnie opony uważając, że nie jest to z jego winy. (dodam tutaj, że przebił 3 opony) Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/9jA6q5q Ja, Minx* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  6. Zatem dlaczego tego nie wyjaśniliśmy? Gdy próbowałem Ci to przetłumaczyć ciągle trzymałeś się swojego zdania, i byłeś za tym, że u ciebie było wszystko normalnie
  7. Nick funkcjonariusza: MRZ Data i godzina zdarzenia: 4/03/2025 - Około godziny 23:45 Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz złapał mnie w kajdanki na odległość - wszystko widać na dowodzie. Po czym mimo tłumaczenia umieścił w areszcie na 20 minut. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/eXNR7hP Ja, Minx* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Model: Sentinel ID: 78377 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 11k Dodatki: felgi (1081), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), moduł ABS, aplikacja eTransporter Cena: Offki Coś od siebie: Niezly piekny woz SS’y: nmg wrzucic nw czemu
  13. Minx*

    Kupie coś pod ET

    szukam czegos szybszego
  14. Minx*

    Kupie coś pod ET

    Model: Schafter/Premier Pojemność silnika: 1.6 w góre Przebieg pojazdu: obojętnie Cena: do 210k Dodatki: Najlepiej up1/2 i et, ale moga byc tez czyste Coś od siebie: pozdrawiam
  15. Minx*

    Sell jester 1.6

    smieszny jestes, dalej
  16. Minx*

    Sell jester 1.6

    Model: Jester Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3500km Cena: Offki Dodatki: spoiler (1158), felgi (1084), wydech (1066), moduł UP1, podświetlenie licznika (███) + kluczyk Coś od siebie: fajny woz 200vmax
  17. Minx*

    skup do 250k

    jester 1.6 spoiler (1158), felgi (1084), wydech (1066), moduł UP1, podświetlenie licznika (███) + kluczyk
  18. Minx*

    Sell jester 1.6

    Model: Jester ID: 121979 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 3480,8km Dodatki: spoiler (1158), felgi (1084), wydech (1066), moduł UP1, podświetlenie licznika (███) + kluczyk Cena: offki Coś od siebie: stoi na pp za 5k
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin