-
Postów
818 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium
Osiągnięcia Emialski
Spamer (4/4)
1,5 tys.
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Emialski
-
zrobić event "Gramy dla WOŚP" na którym rozdaje nagrody graczom. można ? można !
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
no właśnie pyzatekk co dałeś dla WOŚP za ten event ?? co za inteligent z cb
-
Muzyke !
-
-.-
-
Koncert był charytatywny. W życiu realnym przekazałem 50 zł + audycje i głos. A Ty? Zbieracze Cię bolą czy jak?
-
"Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (WOŚP) – fundacja o charakterze filantropijnym, której podstawowym celem według statutu jest: „działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej”" To że ty prywatnie przekazałeś to nie znaczy że event na serwerze był dla WOŚP, on był dla graczy jak już a nie dla WOŚP
