Skocz do zawartości

Emialski

Gracz
  • Postów

    818
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez Emialski

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. "A może jestem głównym bohaterm, a może jestem typem w tle, może piśąt procent z tego jest szczere, a może nie - kto to wie"

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Pytanko, ktoś z was posiada Formikarium mrówkowe i zna się trochę na tym? Jak coś to chciałbym dowiedzieć się spraw o których nigdzie nie przeczytam, jakieś problemy co najlepiej kupić a czego nie itp. 

    1. Davlo

      Davlo

      to nieźle

      nwm, może jakieś fora znajdź o tym bo wątpie, że ktoś u nas na forum się tym interesuje na większą skale.

  8. Po obejrzeniu najnowszego odcinka TWD nie wiem czy jest sens oglądać dalej.  

  9. Koleżanka napisała mi że szuka Bluzy, po 2 min pisania o Bluzach na yt pojawiła mi się reklama Bluz. Prywatność istnieje ?

    1. Avillen

      Avillen

      Facebook też tak robi z reklamami :P

    2. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Przystosowanie reklam pod danego użytkownika, nic nowego, że sledzonesą wszystkie poczynania w sieci aby znaleźć najważniejsze słowa kluczowe mogące trafić w to co chcesz widzieć. Dzięki temu efektywność reklamy jest kilkukrotnie większą co przekłada się na zyski dla Google i partnerów 

    3. Avillen

      Avillen

      Gdzieś na youtube jest film, jak gość mówi do mikrofonu w telefonie "orange" z 2 minuty, potem wchodzi na FB, a tam pierwszy wpis o pomarańczach.

  10. Może i zdałem prawko ale we no kup teraz samochód, to jest dopiero wyzwanie XD 

    1. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      E tam, z pierwszym własnym samochodem i tak będziesz dzielił najwięcej wspomnień :D

    2. Emialski

      Emialski

      wiadomo, dlatego nie kupie sobie jakiegoś gówienka. super też nie będzie ale myslę tak na audi/Golf 

  11. "Jeżeli Ja nie mogę się wbić w Ciebie, To przynajmniej upamiętnię dzień, w którym ty wbiłaś coś we mnie"- Lucyfer 2k17

     

    1. RaveX

      RaveX

      Woow życiowe...  Propsy Emialski ;) 

  12. "Świat schodzi na psy, komuś to przeszkadza?"

  13. Hrydziu i Kasia105 dzięki wam kolega ma bana a on załatwił kolejne 2 osoby XD 

  14. Przepis na jajecznice z cebulą i pieczarkami.

    Składniki

    4 jajka, pare pieczarek 1 cebula mleko

    Pokroić cebulę i pieczarki dać na patelnie  doprawić Vegetą (nie solić po tym XD) gdy podsmaży się to zmniejszyć ogień i wlać nie rozbełtane 4 jajka, mieszać na początek same białka, zdjąć z palnika, wlać mleko, ciągle mieszać i dać na ogień znów, gdy białko zacznie się ścinać to rozbełtać żółtka. smażyć do pożądanej konsternacji, podawać do szamy 

    1. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      Lepsza jest jajecznica po studencku :D Podchodzisz do lodówki, drapiesz się po jajkach i zamykasz lodówkę :D

       

  15. tęż się na to piszę i głównie wieczorami XD
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. "Zaczaruję wszystkich serio, czary mary. A ta magia, daje słowo, dziś zawładnie twoją głową. Umysł twój już jest mój, chcesz to stój i tak złapię cię."

  18. Po napisaniu podania na supporta i TSA lepiej nie grać do momentu wyników, bezpieczniej :D

  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. No to ten. Negan zabije dziś Ricka.... A tak serio to kto ogląda dziś TWD ?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. nigwa
    3. Emialski

      Emialski

      tylko te zakończenie takie niespodziewane

    4. Emialski

      Emialski

      Kirge ja myślałem ze ty w kita lecisz XD

    5. Kirge

      Kirge

      jesli chodzi o spojlery to nie mam sobie rownych

    6. Emialski

      Emialski

      wiem kogo mam unikać, w necie był odcinek szybciej z napisami ?

       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin