Pozdrawiam serdecznie z dawnej bazy nieistniejącego już biznesu Your Crazy Wheel. W tym miejscu chciałbym pozdrowić graczy, takich jak @susz oraz @Ms.Rooster, za wypożyczenie tych pięknych pojazdów do wykonania tak cudownego zdjęcia. Życzę miłego dzionka!
Dobry wieczór. Wielu z was piszę do mnie wiadomości na discord z wieloma zapytaniami. Odpowiadając na najczęstsze pytania informuję, że nie posiadam bana na serwerze 4life, a skarga została odrzucona, ponieważ administrator RCON nie przyjrzał się moim zarzutom, oraz logom z sytuacji sprzed wczoraj. Jakie będą tego skutki - zobaczymy. Nie mniej jednak dziękuję wam bardzo za miłe słowa wsparcia i otuchy. Jest ich tak wiele, że nie zdołam podziękować każdemu z osobna, ale dziękuję. Moja nieobecność jest podyktowana obwiązkami służbowymi, które muszę wypełnić. Jestem pewien, że widzimy się niebawem Niedługo pojawi się również obszerniejsze oświadczenie w związku z astygmatyzowaniem działań, które doprowadziły do utworzenia tak świetnej społeczności. Nie poddajemy się i działamy dalej. Głowa do góry!