-
Postów
44 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Black_Familly otrzymał(a) reputację od KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, widac przekupionego administratora
widac przekupionego administratora
-
✮ Black_Familly otrzymał(a) reputację od KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, widac przekupionego administratora
widac przekupionego administratora
-
✮ Black_Familly otrzymał(a) reputację od KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, widac przekupionego administratora
widac przekupionego administratora
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, Dzień nr 4 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane Naleśnik
Dzień nr 4 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane
Naleśnik
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, Dzień nr 40 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane dzien 40sty lecimy dalej
Dzień nr 40 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane
dzien 40sty lecimy dalej
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla ✮ Virlaen. za aktualizację statusu, @PolakoVskY* @grubyyo @WarninG. @|NT|TrondoZPL @SzarY* @KubiN* @LuKi16 @RFK @Argen @G
@PolakoVskY*@grubyyo@WarninG.@|NT|TrondoZPL@SzarY*@KubiN*@LuKi16@RFK@Argen@Giendek@spokomichas@Wr77zeR*@[email protected]@Mefju4@Pavi@Sheeker
Dziękuje!
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla ✮ Virlaen. za aktualizację statusu, malarz przydałby się nowy banner na forum dla mnie bo lekko nieaktualny, zmajstrujesz
malarz przydałby się nowy banner na forum dla mnie bo lekko nieaktualny, zmajstrujesz coś?
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla ✮ KNX za aktualizację statusu, Gratulacje @ZbyK.gg i @Greyna.gg na nowej drodze życia! SAKRAMENT MAŁŻEŃSKI MIĘDZY WA
Gratulacje @ZbyK.gg i @Greyna.gg na nowej drodze życia! SAKRAMENT MAŁŻEŃSKI MIĘDZY WAMI!
OBY 4Life istniał jak najdłużej!
Powodzenia Wam gołąbeczki RAZ JESZCZE! ! !
Piszcie do mnie jak by coś na pv dc. Zawsze popiszemy. Zawsze. . .
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla .Revo za aktualizację statusu, zmień profilowe pls, bo za długo je masz ;v
zmień profilowe pls, bo za długo je masz ;v
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Dostać 250k do potrzeb własnych - Czy Dostać 1kk, ale wszystko musisz w
Co byś wolał?
Dostać 250k do potrzeb własnych -
Czy
Dostać 1kk, ale wszystko musisz wydać na automaty za najwyższą stawkę - 25k za zakręcenie przy 1% szansy na powodzenie, wygrana twoja -
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla ✮ RIPSO za aktualizację statusu, Dzień pięćdziesiąty ósmy - nic mi się nie chce
Dzień pięćdziesiąty ósmy - nic mi się nie chce
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Eatsy - Czy E-transporter -
Co byś wolał?
Eatsy -
Czy
E-transporter -
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla ✮ RIPSO za aktualizację statusu, Dzień pięćdziesiąty siódmy - na szczęście już polował tygodnia nadciąga
Dzień pięćdziesiąty siódmy - na szczęście już polował tygodnia nadciąga
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla WujekLeonard za aktualizację statusu, Boli skarga pd widze, ze sie was tam gang zebral w 5minut xD
Boli skarga pd widze, ze sie was tam gang zebral w 5minut xD
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Kielecki - Czy Winiary -
Co byś wolał?
Kielecki -
Czy
Winiary -
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla ✮ kopalnia za aktualizację statusu, @SAPDTOCEJOZA.AntyTSA to jest gość, odechciało mu sie grać to pozbierał 200k od typa
@SAPDTOCEJOZA.AntyTSA to jest gość, odechciało mu sie grać to pozbierał 200k od typa na pożyczke i skończył grać XD
-
-
✮ Black_Familly otrzymał(a) reputację od ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, kiedy powrót he
kiedy powrót he
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla krzysztofciu za aktualizację statusu, Nie pozdrawiam, wkońcu administracja cie dopadła i oby zrobiła to samo z tą całą twoj
Nie pozdrawiam, wkońcu administracja cie dopadła i oby zrobiła to samo z tą całą twoją mafią, ta organizacja to cały jeden przekręt a i tak nadal 50% majątku nie poszło bo wszystko polokowane u innych graczy. Ciepłej poduszki życze hakerze
-
✮ Black_Familly otrzymał(a) reputację od ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, kiedy powrót he
kiedy powrót he
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla PUPSONN za aktualizację statusu, chyba apelke będę pisał
chyba apelke będę pisał
-
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, Dzień nr 15 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane
Dzień nr 15 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD. Śmiejecie się ze mn
Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD.
Śmiejecie się ze mnie, bo podszedłem na poważnie do niepoważnej gry, sami boicie się powiedzieć co myślicie z obawą, że ludzie zareagują na to tak, jak reagują teraz na moje wypowiedzi.
Zdania nie zmienię, ten serwer jest zepsuty do szpiku kości, to już nawet nie chodzi o borufke, tylko o większość administracji. Pewna osoba się mnie spytała, czy wiem jak upadają serwery, odpowiedział mi, że upadki serwerów zaczynają się od złych opinii czy to na youtube czy to na innych serwisach, Cejot Mafia jest tego idealnym przykładem, jeśli się nie zmienicie to takich jak on będzie coraz więcej.
Cieszcie się póki możecie, bo tak jak już napisałem w apelce, ''Każde imperium zbudowane po trupach w końcu upada''.
Jeszcze wrócę na ten serwer prędzej czy później.
Ode mnie to wszystko
Nie pozdrawiam (z wyjątkiem garstki, która mnie wspierała)
-
✮ Black_Familly przyznał(a) reputację dla ✮ Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dzień 1 czekania na unbana. Słowo na dziś - gniew
Dzień 1 czekania na unbana.
Słowo na dziś - gniew