Skocz do zawartości

Black_Familly

Gracz
  • Postów

    44
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Aktywność reputacji

  1. 4Fun
    Black_Familly otrzymał(a) reputację od KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, widac przekupionego administratora   
    widac przekupionego administratora 
  2. 4Fun
    Black_Familly otrzymał(a) reputację od KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, widac przekupionego administratora   
    widac przekupionego administratora 
  3. 4Fun
    Black_Familly otrzymał(a) reputację od KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, widac przekupionego administratora   
    widac przekupionego administratora 
  4. 4Fun
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, Dzień nr 4 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane Naleśnik   
    Dzień nr 4 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane 
    Naleśnik
  5. 4Fun
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, Dzień nr 40 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane dzien 40sty lecimy dalej   
    Dzień nr 40 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane
    dzien 40sty lecimy dalej 
  6. 4Fun
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla Virlaen. za aktualizację statusu, @PolakoVskY* @grubyyo @WarninG. @|NT|TrondoZPL @SzarY* @KubiN* @LuKi16 @RFK @Argen @G   
    @PolakoVskY*@grubyyo@WarninG.@|NT|TrondoZPL@SzarY*@KubiN*@LuKi16@RFK@Argen@Giendek@spokomichas@Wr77zeR*@[email protected]@Mefju4@Pavi@Sheeker

    Dziękuje! 

     
  7. 4Fun
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla Virlaen. za aktualizację statusu, malarz przydałby się nowy banner na forum dla mnie bo lekko nieaktualny, zmajstrujesz   
    malarz przydałby się nowy banner na forum dla mnie bo lekko nieaktualny, zmajstrujesz coś?
  8. 4Fun
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla KNX za aktualizację statusu, Gratulacje @ZbyK.gg i @Greyna.gg na nowej drodze życia! SAKRAMENT MAŁŻEŃSKI MIĘDZY WA   
    Gratulacje @ZbyK.gg i @Greyna.gg na nowej drodze życia! SAKRAMENT MAŁŻEŃSKI MIĘDZY WAMI!
    OBY 4Life istniał jak najdłużej!
    Powodzenia Wam gołąbeczki RAZ JESZCZE! ! !
    Piszcie do mnie jak by coś na pv dc. Zawsze popiszemy. Zawsze. . .
  9. 4Like
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla .Revo za aktualizację statusu, zmień profilowe pls, bo za długo je masz ;v   
    zmień profilowe pls, bo za długo je masz ;v
  10. 4Like
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Dostać 250k do potrzeb własnych - Czy Dostać 1kk, ale wszystko musisz w   
    Co byś wolał?
    Dostać 250k do potrzeb własnych - 
    Czy
    Dostać 1kk, ale wszystko musisz wydać na automaty za najwyższą stawkę - 25k za zakręcenie przy 1% szansy na powodzenie, wygrana twoja - 
  11. 4Wow
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla RIPSO za aktualizację statusu, Dzień pięćdziesiąty ósmy - nic mi się nie chce   
    Dzień pięćdziesiąty ósmy - nic mi się nie chce 
  12. 4Love
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Eatsy - Czy E-transporter -   
    Co byś wolał?
    Eatsy - 
    Czy
    E-transporter - 
  13. 4Like
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla RIPSO za aktualizację statusu, Dzień pięćdziesiąty siódmy - na szczęście już polował tygodnia nadciąga   
    Dzień pięćdziesiąty siódmy - na szczęście już polował tygodnia nadciąga 
  14. 4Fun
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla WujekLeonard za aktualizację statusu, Boli skarga pd widze, ze sie was tam gang zebral w 5minut xD   
    Boli skarga pd widze, ze sie was tam gang zebral w 5minut xD
  15. 4Love
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla SlippinJimmy za aktualizację statusu, Co byś wolał? Kielecki - Czy Winiary -   
    Co byś wolał?
    Kielecki - 
    Czy
    Winiary - 
  16. 4Fun
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla kopalnia za aktualizację statusu, @SAPDTOCEJOZA.AntyTSA to jest gość, odechciało mu sie grać to pozbierał 200k od typa   
    @SAPDTOCEJOZA.AntyTSA to jest gość, odechciało mu sie grać to pozbierał 200k od typa na pożyczke i skończył grać XD
  17. 4Fun
    Black_Familly otrzymał(a) reputację od PUPSONN za aktualizację statusu, jaka szkoda   
    jaka szkoda  
  18. 4Love
    Black_Familly otrzymał(a) reputację od Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, kiedy powrót he   
    kiedy powrót he 
  19. 4Love
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla krzysztofciu za aktualizację statusu, Nie pozdrawiam, wkońcu administracja cie dopadła i oby zrobiła to samo z tą całą twoj   
    Nie pozdrawiam, wkońcu administracja cie dopadła i oby zrobiła to samo z tą całą twoją mafią, ta organizacja to cały jeden przekręt a i tak nadal 50% majątku nie poszło bo wszystko polokowane u innych graczy. Ciepłej poduszki życze hakerze
     
  20. 4Love
    Black_Familly otrzymał(a) reputację od Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, kiedy powrót he   
    kiedy powrót he 
  21. 4Fun
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla PUPSONN za aktualizację statusu, chyba apelke będę pisał   
    chyba apelke będę pisał 
  22. 4Fun
    Black_Familly otrzymał(a) reputację od PUPSONN za aktualizację statusu, jaka szkoda   
    jaka szkoda  
  23. 4Fun
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla KennySlovv.ASG za aktualizację statusu, Dzień nr 15 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane   
    Dzień nr 15 czekania aż @ZbyK.gg wręczy mi manane
  24. 4Fun
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD. Śmiejecie się ze mn   
    Dobra ez z wami, zmienie serial i wejde na jakimś multikoncie xD.
    Śmiejecie się ze mnie, bo podszedłem na poważnie do niepoważnej gry, sami boicie się powiedzieć co myślicie z obawą, że ludzie zareagują na to tak, jak reagują teraz na moje wypowiedzi. 
    Zdania nie zmienię, ten serwer jest zepsuty do szpiku kości, to już nawet nie chodzi o borufke, tylko o większość administracji. Pewna osoba się mnie spytała, czy wiem jak upadają serwery, odpowiedział mi, że upadki serwerów zaczynają się od złych opinii czy to na youtube czy to na innych serwisach, Cejot Mafia jest tego idealnym przykładem, jeśli się nie zmienicie to takich jak on będzie coraz więcej.
    Cieszcie się póki możecie, bo tak jak już napisałem w apelce, ''Każde imperium zbudowane po trupach w końcu upada''.
    Jeszcze wrócę na ten serwer prędzej czy później.

    Ode mnie to wszystko
    Nie pozdrawiam (z wyjątkiem garstki, która mnie wspierała)
  25. 4Fun
    Black_Familly przyznał(a) reputację dla Wlodek.Bialy.AntyTSA za aktualizację statusu, Dzień 1 czekania na unbana. Słowo na dziś - gniew   
    Dzień 1 czekania na unbana.
    Słowo na dziś - gniew
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin