Skocz do zawartości

BlackSkorpio69

Gracz
  • Postów

    1 278
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BlackSkorpio69

  1. Jakieś pomysły żeby się od uzależnić od grania i serwa ? xdddd 
    Boshe - 3381godzin na serwie >.<  <3 

    1. Frixo

      Frixo

      Dostań bana na 3 lata i po 2 latach napisz apelke dopiero

       

    2. BlackSkorpio69

      BlackSkorpio69

      nie bez banów  :x 
       a luj tma trzeba zabaniaczyć :P
      elo ide na serwa :D 

  2. BlackSkorpio69

    KONKURS 40 PSC

    wydam to na fajną grę na Steam żeby z innymi pograć nie tylko w mta
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Gorąco !!! a wiec trzeba maniaczyc do wieczora na 4 L !!   :4l::wub::4l:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Styksia
    3. BlackSkorpio69
    4. Styksia

      Styksia

      Tak gorąco że pewne części ciała domagają sie powietrza xd

       

    5. RIV3LL

      RIV3LL

      Dobrze gada!!! Polać mu xD 

    6. RIV3LL

      RIV3LL

      Tak przypala że aż pała się rozładowała xD 

  5. buu brzydka pogoda ;(

    1. mikrolud

      mikrolud

      dzisiaj tez slaba byla... moze jutro sie poprawi

  6. Jadą świry  jadą !!!    :4l::4l:

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. ty żyjesz !!!!!!!!!!!!! czeee
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Taki tam @BlackSkorpio69 po 3 latach grania foto
  11. I co dalej widać ze gracz niezainteresowany zaistniałą sytuacją ?
  12. Nick funkcjonariusza: SinnoX Data i godzina zdarzenia: 12.04. 2018 Pełen opis sytuacji: Miałem wszystkie waltony u siebie na bazie i jakoś nie korciło mnie sprawdzanie , bo wiedziałem ze nei ma dostępu do bazy a tu psikuś 2 waltony przez tego pana wrzucone na PP Jakim prawem i jakim CUDEM jak na 200% stały u mnie na bazie ? Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/qUwd3ps Ja, BlackSkorpio69 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  13. Nick oskarżającego*: BlackSkorpio69 Nick oskarżonego*: PawexoN*999 Powód skargi*: Nie godne reprezentowanie frakcji nie umiejętna jazda ambulansem Opis zdarzenia*: A więc... jechałem spokojnie swoim autem zatankować wraz ze SlipperY kiedy oskarżony przywalił mi z całej pety w auto , jak chciałem go dogonić to uciekał po mieście v maxem . po czym uderzyłem w niego jak przyhamował i wtedy do mnie sie darł ze ma SS ,tak przyznaje sie w nerwach nazwałem go od pajaców , ale jak nei umie sie zatrzymać i chociażby przeprosić to nei moja wina ... A jak sie nei umie kierować ambulansem to neich nim nie jeździ a biega na piechotę . Żądam ukarania owego gracza bo jak on reprezentuje tą frakcje to masakra ... Data zdarzenia*: 09.06.2018 - Godzina0k. 23.40 Świadek: SlipperY ( zezwalam mu na wypowiedz ponieważ ze mna był ) Dowód w postaci ss'ów lub logów* https://imgur.com/a/08iMc6V
  14. Nazwa nieruchomości: tuner LS commerce !! ID nieruchomości: 608 bodajze Cena za dobę: 2500 Lokalizacja: LS commerce ! Cena: 400 up SS’y: mozna wpaść i obejrzeć ! Coś od siebie: Polecam te tune dużo ludzi , fajna miejscówka dużo ludu z magazynu wpada montować jaki z dodo :3 POLECAM !! ja niestety nie mam tyle czasu na gre ;/
  15. typ w lv sprzedal za 450k z tego co wiem a tu masz od groma ludzi z magazynu i wgl
  16. Nazwa nieruchomości: Tune ls commerce ID nieruchomości: 608 bodajże Cena za dobę: 2500 Lokalizacja: LS. Commerce Cena: 300 K w górę SS’y: mozna wpaść zobaczyc Coś od siebie: Duzo ludzi !!! muszę sprzedać z tego powodu ze brak czasu na gre
  17. SELLAM TUNE LS COMMERCE !!  !!!
     

    Zapraszam na pw ;)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin