-
Postów
21 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ Bajera* przyznał(a) reputację dla ✮ Matiku za aktualizację statusu, Gratki wszystkim,widzimy się w gba/gcba ;p @Stakob @lubis755 @Verago. @Bajera* @Baxsu
Gratki wszystkim,widzimy się w gba/gcba ;p
@Stakob @lubis755 @Verago. @Bajera* @Baxsus @TenSamRaczej @swi.der @Skipper* @Lambri @kvmykk.ogf @d0m1n1k.gsf @Operator_Taczki69 @Owocowy @Wertoj @koczek @NegativE* @Malpka1003 @Piko0412 @juzekxd1337 @yoku @_Gerwazy @Garbuss @n3ver0 @-Mister- -
✮ Bajera* przyznał(a) reputację dla Wumpus!k za aktualizację statusu, Cześć wszystkim, mam nadzieję, że nie będzie to odebrane jako spam dostałem zgodę na
Cześć wszystkim,
mam nadzieję, że nie będzie to odebrane jako spam dostałem zgodę na przypięcie tego posta, więc pozwalam sobie napisać kilka słów Po śmierci mamy razem z tatą znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. To dla nas ciężki okres i wciąż staramy się wszystko jakoś poukładać i ogarnąć codzienność, ale niestety nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić sami Nie piszę tego, żeby wzbudzać współczucie ani robić z tego jakiejś historii pod publikę. Po prostu realnie potrzebujemy wsparcia, bo sytuacja nas przerosła. Każda pomoc nawet najmniejsza naprawdę ma dla nas znaczenie. Tak samo ogromnie pomaga samo udostępnienie dalej, bo dzięki temu może dotrzeć to do większej liczby osób Jeśli ktoś chciałby nas wesprzeć, zostawiam link do zbiórki:
- https://zrzutka.pl/zekx49
-
✮ Bajera* przyznał(a) reputację dla Bociaan za aktualizację statusu, @enzio_ @moran100 @kacpi22545 @GB59 @Kolin* @Bajera* @karcia Dzięki za RP jeszcze raz
@enzio_ @moran100 @kacpi22545 @GB59 @Kolin* @Bajera* @karcia
Dzięki za RP jeszcze raz
Trzeba było się rozruszać trochę po dłuższej nieobecności
(Jak kogoś pominąłem - forgive me)
-
✮ Bajera* przyznał(a) reputację dla ✮ .franek.klimatkartel za aktualizację statusu, Dzień 9: Byłem u babci i wujek tam był i dla żartu, PODKREŚLAM DLA ŻARTU! zrymowałem
Dzień 9: Byłem u babci i wujek tam był i dla żartu, PODKREŚLAM DLA ŻARTU! zrymowałem do wujka Wujek-Kujek przez K, przez k, bo to mi się rymowało, przez K. Powiedziałem wujek-kujek i wujek wypłacił mi liścia w pysk i od tamtej pory żadnego żartu nie zrobiłem w stosunku do wujka