ModerekTM
-
Postów
111 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ ModerekTM przyznał(a) reputację dla ✮ Fiflak* za aktualizację statusu, 1. @Coffee. 2. @ZaBuLeK 3. @NoxeRR 4. @Vender_ 5. @Bombay 6. @koczek 7. @ModerekTM 8.
1. @Coffee.
2. @ZaBuLeK
3. @NoxeRR
4. @Vender_
5. @Bombay
6. @koczek
7. @ModerekTM
8. @mlodgy
9. @Soltys_91
10. @blodeq
11. @vbos165
12. @hydrant78
13. @Fiflak*
14. @gucio*
15. @PawelTDI.antygwiazda
16. @Stilker
17. @MORDKA_
Gratulacje mordeczki
-
✮ ModerekTM przyznał(a) reputację dla ✮ koczek za aktualizację statusu, 1. @Coffee. 2. @ZaBuLeK 3. @NoxeRR 4. @Vender_ 5. @Bombay 6. @koczek 7. @ModerekTM 8.
1. @Coffee.
2. @ZaBuLeK
3. @NoxeRR
4. @Vender_
5. @Bombay
6. @koczek
7. @ModerekTM
8. @mlodgy
9. @Soltys_91
10. @blodeq
11. @vbos165
12. @hydrant78
13. @Fiflak*
14. @gucio*
15. @PawelTDI.antygwiazda
16. @Stilker
17. @MORDKA_
GZ wszystkim, do zobaczenia na SRM!
-
✮ ModerekTM przyznał(a) reputację dla ✮ quit. za aktualizację statusu, Gratuluję wszystkim Witamy! Zarząd Transport of San Andreas ma przyjemnością ogłosić
Gratuluję wszystkim
Witamy!
Zarząd Transport of San Andreas ma przyjemnością ogłosić wyniki rekrutacji w szeregi frakcji Transport of San Andreas.
Wybór był bardzo ciężki, ale przede wszystkim pod uwagę w pierwszej kolejności braliśmy: zastosowania się do wzoru, ilość kar, ilość przegranych godzin na serwerze, wiarygodność treści, a kończąc na zachowaniu w grze.
Spośród wszystkich podań wybraliśmy następującą osoby, które otrzymały szansę:
@Deviseq17
@lukaszo447
@Lumbago
@KrestoR
@Zocha.
@TenSamRaczej
@Makgor
@xBartek.
@Perzu
@Tommy1
@Hexylo*
@kara_lepki
@MoE
@Kadecior2115
@xvz.Szym._
@AlvinMorrow
@BezzY.TunnerSanFierro
@FLOPEQ
@dzastaa
@Januszz*
@wyluzowanybartej
@kopalnia
@MRZ
@Addiction
@miko1818
@Kurzi
@Timky
@Davidson.
@Majfek.
@dojdus_
@Alli_G
@Pozegnanie
@Rodrytt
@.Kasiula.
@zloty113
@Cyrkvs
@Trytytka45
@Lewy77
@barson.
@Foka1125
@okode
@mlody_prezes
-
✮ ModerekTM otrzymał(a) reputację od ✮ kvmykk.ogf za aktualizację statusu, Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i n
Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i napisałem na niego skargę bo w panelu dalej jest.
-
✮ ModerekTM otrzymał(a) reputację od ✮ kvmykk.ogf za aktualizację statusu, Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i n
Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i napisałem na niego skargę bo w panelu dalej jest.
-
✮ ModerekTM otrzymał(a) reputację od ✮ kvmykk.ogf za aktualizację statusu, Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i n
Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i napisałem na niego skargę bo w panelu dalej jest.
-
✮ ModerekTM otrzymał(a) reputację od ✮ kvmykk.ogf za aktualizację statusu, Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i n
Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i napisałem na niego skargę bo w panelu dalej jest.
-
✮ ModerekTM otrzymał(a) reputację od ✮ kvmykk.ogf za aktualizację statusu, Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i n
Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i napisałem na niego skargę bo w panelu dalej jest.
-
✮ ModerekTM otrzymał(a) reputację od ✮ kvmykk.ogf za aktualizację statusu, Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i n
Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i napisałem na niego skargę bo w panelu dalej jest.
-
✮ ModerekTM otrzymał(a) reputację od ✮ kvmykk.ogf za aktualizację statusu, Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i n
Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i napisałem na niego skargę bo w panelu dalej jest.
-
✮ ModerekTM otrzymał(a) reputację od ✮ kvmykk.ogf za aktualizację statusu, Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i n
Ziomek jak typ nie jest już w frakcji to może go wyrzuc z niej XDDD bo dalej jest i napisałem na niego skargę bo w panelu dalej jest.