Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. KRISU.

    Twój najdroższy pojazd ?

    Infernus,Turismo heh
  2. Ezz :4l:

    otK3EL6.jpg

    1. Jojtek01

      Jojtek01

      Taaaaaaaaa jaki skil

       

    2. KOV

      KOV

      Widzę AIM idealnie skonfigurowany:hah:

    3. Neon.

      Neon.

      z dnia na dzien taki dobry, no tylko gratulowac :V

  3. рекомендовать! :4l:<3

    1. Purmur
    2. KRISU.

      KRISU.

      1 minutę temu, Purmur napisał:

      Co polecasz

      Pioseneczke ;)

  4. KRISU.

    Coś do 2,3kk

    Turka mam 2.2 ft oprócz LPG 75 ma 50 (lampy niebieskie )
  5. Wkońcu piątek :P

    1. Jojtek01

      Jojtek01

      Mordo kiedy canter strajk ?

       

    2. KRISU.

      KRISU.

      Wojtus bez wh nie gram

    3. Jojtek01

      Jojtek01

      Skilla trenuj a nie xD 

  6. KRISU.

    Trochę odpoczynku

    Mamy kontakt wariacie na grupie oraz Facebooku trzymaj się mordo!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin