Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. No i przez 14 dni wkońcu będę mógł spać do 13:00;D

    1. AveniK

      AveniK

      A ja do 7 od poniedziałku

    2. PeQe

      PeQe

      najs ja też xd

       

  2. To niezły Rafatus XDDD

  3. KRISU.

    Pa Pa!

    Trzymaj się mordo dziena za ten zamek!
  4. Mhm to nieźle jak 2.2 ft po 1.8kk chodzi
  5. KRISU.

    Papa ;(

    Kurka wutka trzymaj się potem w cs gramy
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Wkońcu domek :/

    1. KOV

      KOV

      Heheheheehehehhehehehehehehehehehehehehe

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Zapraszam! :4l:

    1. AveniK

      AveniK

      Nie to że mnie niestać ale ja wole te słabsze autka gdybym chciał to bym ze 3 takie.turki miał XD

  10. Model: Turismo ID: 22288 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 3300km Dodatki: UP1,UP3,Kolorowe lampy (czerowne),Podświetlanie licznka (czerwony),bak 90L,cb,ograniczik,wykrywacz fotoradarów,rejka,,LS PSC,, malowane felgi (czarne 1077),atrapa,dodatkowe klucze Cena Początkowa: 1mln Minimalne przebicie: 50k KUP TERAZ 1.85MLN! Coś od siebie: Ogólnie to polecam ten samochodzik dobrego buta ma każde laski twoje. SSy: (Obecnie turismo ma kolor szary.)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin