Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. KRISU.

    Do widzenia - Namik209

    Widzimy się za 3 miesiące. Cześć!
  2. Turismo posiada już innego właściciela a dokładnie to mnie. @C
  3. KRISU.

    Narka :/

    Trzymaj się!
  4. KRISU.

    @LOCK

    Gratulację!
  5. KRISU.

    Patriot

    Pojazd został wymieniony z graczem @szczerszczen.
  6. Cześć.

    Na samym wstępie chciałbym pozdrowić osobę, która chciała mnie tak uwalić i zniszczyć. Pewnie część osób zapyta co mam na myśli? Już wam piszę, więc jakiś śmieszek wstawił zdjęcia moich pojazdów na grupę Facebook (Czarny rynek), po czym napisał, że sprzeda te pojazdy za 20 Pay safe card. Nie wiem co chciałeś takim sposobem zadziałać zrobiłeś tylko z siebie "błazna". Czasami myślę tak, czy ludzie mają, chociaż odrobinę tego oleju w głowie i myślą co robią. Pozdrawiam gorąco ciebie drogi graczu! :)

    Dziękuje @lilmxcioo za podesłanie zdjęć.

    5tlNVpZ.jpg

    O to link i dowód, że zdjęcia są moje.

    https://mta4life.pl/forums/topic/127417-patriot/

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin