Skocz do zawartości

KRISU.

Gracz
  • Postów

    2 874
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21
  • Typ konta

    Premium

Treść opublikowana przez KRISU.

  1. Okej zapraszam na serwer.
  2. Nazwa nieruchomości: Baza pod organizacje. ID nieruchomości: 841 Cena za dobę: 480 PLN Lokalizacja: Rodeo Los Santos Cena: 45000 PLN Coś od siebie: Spoko baza pod organizację lub domek dla osoby która ma dużo pojazdów. Ss'y:
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. KRISU.

    Screeny z innych Gier :>

    W drodze do Berilna. Szajka lecimy nie śpimy!
  5. Zapraszam do zakupu pojazdu. :4l:

  6. Model pojazdu: RumpoID: 36454Pojemność silnika: 2.2dm3.Przebieg pojazdu: 11800 km.Dodatki: Podane są niżej. Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1010), hydraulika, stereo, felgi (1025), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (PL4TK1), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Cena: 1.75 MLN do sporej negocjacji.Coś od siebie: Również mile widziane wymiany. SS’y:
  7. Proszę was nie róbcie spamu tymi statusami z pojazdami robi się to powoli irytujące.

    1. KNX
    2. .szybki
    3. KRISU.

      KRISU.

      Teraz, SZYBKI|JD| napisał:

      nie

      W takim razie będę usuwał statusy. 

    4. KNX

      KNX

      Dobrze @KRISU.. Tak rób. Jestem z Ciebie dumny.

    5. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Pokaż Cj'ą jakie ty masz auta i nie marudź  jak baba w ciąży 

  8. KRISU.

    Konkurs o 7 tysięcy!

    Żałosne jest to, że na siłę reklamujesz swojego discorda kosztem serwera i próbujesz się wybić.
  9. Dramat.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Tymin

      Tymin

      Jeden slang młodzieżowy, który opisuje całą tę sytuację - XD

    3. xAvenes*

      xAvenes*

      Ta skarga jest najlepsza! ;D

    4. _ADI_:)

      _ADI_:)

      @KRISU. Ta skarga śmieszna jest flesz max 200k  jeszcze typ pisze komenda na glebę xddd

    5. AdiK..

      AdiK..

      3 godziny temu, _ADI_:) napisał:

      @KRISU. Ta skarga śmieszna jest flesz max 200k  jeszcze typ pisze komenda na glebę xddd

      Myślisz, że nie ma takiej komendy? ;]

    6. _ADI_:)

      _ADI_:)

      @AdiK. Nie, wiem że jest taka komenda.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin