-
Postów
2 874 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
21 -
Typ konta
Premium
Aktywność reputacji
-
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od MonDy187 za aktualizację statusu, https://mta4life.pl/forums/topic/424370-rekrutacja-w-szeregi-organizacji-dirty-angels
https://mta4life.pl/forums/topic/424370-rekrutacja-w-szeregi-organizacji-dirty-angels/
Wbijać do organizacji!
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Udanej Majówki!
Udanej Majówki!
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ AdekUchiha za aktualizację statusu, Udanej Majówki!
Udanej Majówki!
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ Sheeker za aktualizację statusu, Super, gratulacje zasłużony awansik
Super, gratulacje zasłużony awansik
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ siner za aktualizację statusu, Pączki z Biedronki są najlepsze.
Pączki z Biedronki są najlepsze.
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od amoll-_- za aktualizację statusu, W sumie fajnie tak grać na serwerze nie pod majątek
W sumie fajnie tak grać na serwerze nie pod majątek
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od Wantedmax za aktualizację statusu, Za nie długo wbija 9 lat, odkąd tutaj goszczę
Za nie długo wbija 9 lat, odkąd tutaj goszczę
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od Wantedmax za aktualizację statusu, Za nie długo wbija 9 lat, odkąd tutaj goszczę
Za nie długo wbija 9 lat, odkąd tutaj goszczę
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ Skipper* za aktualizację statusu, Słyszałem, że jakiś gruby KONKURS się szykuję o fajną furkę wartą 100k!
Słyszałem, że jakiś gruby KONKURS się szykuję o fajną furkę wartą 100k!
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ Skipper* za aktualizację statusu, Słyszałem, że jakiś gruby KONKURS się szykuję o fajną furkę wartą 100k!
Słyszałem, że jakiś gruby KONKURS się szykuję o fajną furkę wartą 100k!
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ Lepik.ogf za aktualizację statusu, Witam, po dłuższej przerwie
Witam, po dłuższej przerwie
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ Lepik.ogf za aktualizację statusu, Witam, po dłuższej przerwie
Witam, po dłuższej przerwie
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ Batii za aktualizację statusu, Udanych wakacji życzę wam powoli, u mnie niestety pracowicie.. ;>
Udanych wakacji życzę wam powoli, u mnie niestety pracowicie.. ;>
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ Batii za aktualizację statusu, Udanych wakacji życzę wam powoli, u mnie niestety pracowicie.. ;>
Udanych wakacji życzę wam powoli, u mnie niestety pracowicie.. ;>
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ Batii za aktualizację statusu, Udanych wakacji życzę wam powoli, u mnie niestety pracowicie.. ;>
Udanych wakacji życzę wam powoli, u mnie niestety pracowicie.. ;>
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ Batii za aktualizację statusu, Udanych wakacji życzę wam powoli, u mnie niestety pracowicie.. ;>
Udanych wakacji życzę wam powoli, u mnie niestety pracowicie.. ;>
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ spokomichas za aktualizację statusu, W końcu mój ulubieniec na służbie
W końcu mój ulubieniec na służbie
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ spokomichas za aktualizację statusu, W końcu mój ulubieniec na służbie
W końcu mój ulubieniec na służbie
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ kukson12 za aktualizację statusu, @Adracz45 piękny widok, oby mniej takich osób jak Ty :-)
@Adracz45 piękny widok, oby mniej takich osób jak Ty :-)
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ siner za aktualizację statusu, jestem waszym fanem na TikToku pozdroooo kurde faja
jestem waszym fanem na TikToku pozdroooo kurde faja
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od Dyndylihno za aktualizację statusu, Kasyno w trasie? Czemu nie xD
Kasyno w trasie? Czemu nie xD
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od ✮ Desterek za aktualizację statusu, W sumie to wszystkiego najlepszego z okazji dnia Dziecka, każdy nim kiedyś był pozdro
W sumie to wszystkiego najlepszego z okazji dnia Dziecka, każdy nim kiedyś był pozdrooo w nocy rozdam wam trochę PLNów serwerowych na lepszy dzionek
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od Dyndylihno za aktualizację statusu, Kasyno w trasie? Czemu nie xD
Kasyno w trasie? Czemu nie xD
-
✮ KRISU. otrzymał(a) reputację od Dyndylihno za aktualizację statusu, Kasyno w trasie? Czemu nie xD
Kasyno w trasie? Czemu nie xD