-
Postów
12 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Aktywność reputacji
-
✮ K4piO przyznał(a) reputację dla ✮ filwww za aktualizację statusu, Wyniki Losowania o 75.000 PLN 1 Miejsce [37.500 ] - @Lisa_ 2 Miejsce [ 22.500 ] - @K4
Wyniki Losowania o 75.000 PLN
1 Miejsce [37.500] - @Lisa_
2 Miejsce [22.500] - @K4piO
3 Miejsce [15.000] - @Timczi
Pieniądze zostały już przelane na wasz PID. Gratuluję!
-
✮ K4piO przyznał(a) reputację dla ✮ kartovelek. za aktualizację statusu, Hmmm... a co my tu mamy?
Hmmm... a co my tu mamy?
-
✮ K4piO przyznał(a) reputację dla MadRys.rar za aktualizację statusu, KONIEC! Serie dziennych zadań kończe na dniu 1127, to ponad 3 lata! (prawie 1128...)
KONIEC!
Serie dziennych zadań kończe na dniu 1127, to ponad 3 lata!
(prawie 1128...)
Niestey crash MTA o 4:42, z 43kg w sweeperze zakończył moje starania.
Na styk bym sie wyrobił o 4:48 z zadaniem, ale... CRASH MTA.
I w sumie w ten sposób przewidywałem mój koniec z dzienną serią.
Że albo dostane Crash'a, albo internet mi wywali, albo kompa wywali.
Szkoda że nie została przewidziana *jakaś* druga szansa, w postaci zapłaty PP albo zrobienia dwóch zadań jednego dnia.
W sumie to się nie będę poddawał, spróbuje pobić tą ilość dni.
Ale chęci na robienie dziennych mam już dość mocno średnie
Szkoda mi jest utraty tych dni, tej całej serii, ale cóż...
"Siła wyższa" przerwała moje starania i MTA mi wykszaczyło.
-
✮ K4piO przyznał(a) reputację dla Borsuk.. za aktualizację statusu, Gratulacje widzimy się na spotkaniu @oleksiax_ @cyprian* @Vequuu @TheDoomi @neskyy* @
Gratulacje
widzimy się na spotkaniu
@oleksiax_
@cyprian*
@Vequuu
@TheDoomi
@neskyy*
@mieciu'
@AreoAdix11
@N1koo
@Piotr_Aleksiejewicz
@K4piO
@DawideQ1337x
@Mani14
@Kuzyn_Transporter
@.kangur
@Jackson_Ortaljon.Tutaj
@HunterOfHead
@Borsuk123
@JaGoWidzial
@salkito
@zwinny0
@ddejw
@Andrys
@pabloescobaro69
@tyrkat404
-
✮ K4piO przyznał(a) reputację dla ✮ _niewidoczny za aktualizację statusu, Gratuluje, życzę udanych sukcesów i udanej przyszłości w szeregach San Andreas Road A
Gratuluje, życzę udanych sukcesów i udanej przyszłości w szeregach San Andreas Road Assistance.
@oleksiax_
@cyprian*
@Vequuu
@TheDoomi
@neskyy*
@mieciu'
@AreoAdix11
@N1koo
@Piotr_Aleksiejewicz
@K4piO
@DawideQ1337x
@Mani14
@Kuzyn_Transporter
@.kangur
@Jackson_Ortaljon.Tutaj
@HunterOfHead
@Borsuk123
@JaGoWidzial
@salkito
@zwinny0
@ddejw
@Andrys
@pabloescobaro69
@tyrkat404
-
✮ K4piO przyznał(a) reputację dla ✮ kartovelek. za aktualizację statusu, No to ten... powodzenia dalej Dzięki wszystkim za gre
No to ten... powodzenia dalej
Dzięki wszystkim za gre
-
✮ K4piO przyznał(a) reputację dla ✮ kartovelek. za aktualizację statusu, Czołem, witam graczy Szybkie pytanko - OSP na serwerze? Rzecz jasna jako "biznes". I
Czołem, witam graczy
Szybkie pytanko - OSP na serwerze?
Rzecz jasna jako "biznes". I tak, pytanie jest jak najbardziej poważne. Rzecz jasna taki biznes odpowiednio rozpisany, zarządzany i prowadzony, a nie jak wcześniejsze aplikacje, pisane na kolanie z towarami typu "młodszy sikawkowy"
-
✮ K4piO przyznał(a) reputację dla marchewa* za aktualizację statusu, Joł, chej, siemanko
Joł, chej, siemanko
-