Skocz do zawartości

rybsoon_

Gracz
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez rybsoon_

  1. Model: Elegy (562) ID: 72735 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 9292,2km Dodatki: stereo, felgi (1082), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), radio CB, przyciemnienie szyb (20%) Cena: 520k do lekkiego nego Coś od siebie: elka, kazdy wie do czego służy Model: Rex (5692) ID: 126144 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 71,1km Dodatki: felgi (1096), moduł UP1 Cena: 600k+ Coś od siebie: fajne autko - 1.6 up1 i leci 220 km/h Model: Winky (5696) ID: 126424 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: 11,7km Dodatki: - Cena: offki Coś od siebie: fajna miatka, zamiata bokiem SS’y:https://imgur.com/a/41ypgbW
  2. O jejku, wciskali ci to za 900k? Pokaż dowód. I kidem to możesz nazywać swoich kolegów ze szkółki - nie wiem czy cię żal w du*e ściska czy co, ale oferty które mam na discordzie/forum są od ludzi których nie znam. Doinformuj się bardziej, a później możesz coś wypisywać na ten temat. Dzięki / 2.105kk trade
  3. Jeżeli nie wiesz to się nie udzielaj, nikt kto mi napisał offke nie jest moim kolegą. Więc zajmij się swoją du*a a nie moja. 2.1kk trade
  4. rybsoon_

    Merit ID -10K

    Bardzo fajna oferta, ale zobaczmy co będzie dalej
  5. rybsoon_

    Merit ID -10K

    Super, dziękuję za starcik
  6. rybsoon_

    Merit ID -10K

    Model: Merit (551) ID: 9212 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: Dodatki: felgi (1082), wydech (1019), moduł UP3, tablica rejestracyjna (SF 9212), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%) Cena: Zacznijmy od 1.000.000+ (na dc miałem jakieś średnie trade'y po "2kk") Coś od siebie: Miałem wystawiać w grudniu, ale weszły nowe auta i chciałbym kupić coś innego. Nie oddam za marne grosze. Oguem bardzo fajne auto. Mega się wyróżnia na ulicy. Jest to 9 model na serwerze, i do tego 5 aktywny również posiada top 1 przebiegu. Wydaje mi się, że jest to jedyny pojazd tej marki do kupna na niższym id niż -10k. SS’y:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin