Skocz do zawartości

MaciekMaster

Gracz
  • Postów

    1 158
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Zwykłe

Ostatnia wygrana MaciekMaster w dniu 4 Marca 2019

Użytkownicy przyznają MaciekMaster punkty reputacji!

O MaciekMaster

  • Urodziny 02.05.2001

W świecie gry

  • ID konta gracza 4434
  • Nick MaciekMaster
  • Data rejestracji 2015-05-09 05:33:13
  • Ostatnio widziany 2026-06-17 17:24:11
  • Łączny czas gry 3678 godz. 22 min.
  • Organizacja Family Drivers
  • ➜ Ranga Drifter
  • Respekt
    0
    Life Points
    29524
    Punkty karne
    1963

Informacje o profilu

  • Lokalizacja:
    Elbląg
  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Witam, nazywam się Maciek. Bardzo interesuję się sportem. Uwielbiam go uprawiać. Gram w piłkę ręczną, w piłkę nożną, siatkówkę oraz koszykówkę. W wolnym czasie uwielbiam grać na komputerze na najlepszym serwerze MTA czyli 4life.

Ostatnie wizyty

23 786 wyświetleń profilu

Osiągnięcia MaciekMaster

Aktualizacja statusu

Zobacz wszystkie aktualizacje MaciekMaster

  1. Masakra!!! ;];] ,,KOLEGA" z frakcji.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. KVB4SNYY.

      KVB4SNYY.

      SAFD na dzień dzisiejszy to stan umysłu.

    3. BidoN

      BidoN

      Przez takich konfidentów dobre ziomki patrzą na świat zza krat..

    4. cheerry
    5. Mvti

      Mvti

      Dokładnie Masakra.

    6. GrunteK

      GrunteK

      To jest smieszne pisac skarge ma ziomka z frakcji bo napisal "Pal gume" tak sie sklada ze bylem swiadkiem tego zdarzenia, ten Michal i ten drugi zachowywali sie poprostu jak jakies małpy na sluzbie, biegali po mechu skakali mi po aucie pisali glupoty i wtedy @Speczi. Napisal im zeby mnie zostawili, ale oczywiscie im to nie pasowalo :D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin