Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'przywitanie' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Serwer
    • Ogłoszenia
    • Poradniki
    • Pomoc
    • Apelacje od nałożonych kar
    • Skargi na graczy
    • Serwer głosowy Mumble
    • Radio serwerowe - 4Music
    • Redakcja 4Life News
  • Ekipa serwera 4Life MTA
    • Informacje o ekipie serwera
    • Rekrutacja na rangę Supporta
    • Skargi na członków ekipy
  • Premium
  • Strefa frakcji
    • San Andreas Police Department
    • San Andreas Fire Department
    • San Andreas Medical Department
    • San Andreas Road Assistance
    • Transport of San Andreas
    • Komisja Spraw Frakcyjnych
  • Biznesy i organizacje serwerowe
    • Biznesy
    • Organizacje
  • Strefa graczy
    • Off-topic
    • Motoryzacja
    • Nieruchomości
    • Serwerowa multimedia
    • Projekty graczy
    • Przywitania i pożegnania

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


E-mail:


Facebook:


Instagram:


Snapchat:


Steam:


Discord


Strona internetowa:


Lokalizacja:


Płeć:


Zainteresowania:


Tytuł użytkownika

  1. No witam serdecznie najdroższe community serwera 4Life
  2. Byialy*

    Siema!

    No witam, tutaj chyba powinienem się przywitać dawno temu, ale wyszło jak wyszło. Pozdrawiam @mxlk.
  3. Siemaneczko! Z tej strony Adam 26 lat, kiedyś ja tu zaczynałem to 19. Grałem u Was jakieś 6 lat temu. Szczerze mówiąc, nawet nie pamiętałem już, że kiedyś tutaj grałem, ale miło było znów trafić na Waszą społeczność. Cieszę się, że nadal działacie! Kiedyś grałem pod nickiem Camil Valetino na Mruku w SAMP-ie. Może ktoś jeszcze kojarzy prawnika, który potrafił wyciągać ludzi z więzienia wojskowego dzięki bugom w grze? Przeniosłem się tutaj z innego projektu o nazwie project dalej nie wiem czy końcówkę mogę podawać, ale lepiej nie. Powodem była między innymi sytuacja, w której dostałem mute za rozmowę z taksówkarzem po tym, jak żartobliwie nazwałem go „koniem transportowym”. Oczywiście cała sprawa skończyła się sporą dawką śmiechu i kilkoma wpisami na forum w dziale skarg. Ale zostawmy to za sobą. Mam nadzieję, że u Was panuje trochę luźniejsza atmosfera, zdrowy rozsądek i że administracja potrafi odróżnić niewinny żart od faktycznego łamania zasad. Liczę na dobrą zabawę i miło spędzony czas na serwerze. Możliwe, że będę grał na tym koncie jeśli mi przywrócą hasła z 2k19 a jak nie to będę grał pod nickiem MakrosGame oczywiście z drugiego konta jeszcze nie jestem pewny, proszę mnie tylko nie blokować ponieważ jedno z tych kont będę chciał usunąć po przywróceniu konta w grze
  4. MMatiaseQQ

    :D

    Witam, z dniem wczorajszym rozpocząłem grę na tym serwerze!
  5. 43Watson.

    Powrót

    Siema, siema - wracam na serwer po dluzszej nieaktywnosci, wiele rzeczy sie zmienilo; jak ktos chce pograć to zapro.
  6. Inaf

    powrot

    no siema dla tych co mnie jeszcze nie widzieli, wróciłem
  7. Mam na imię Kuba mam 25 lat wbiłem na serwer z sentymentu do mta i do grania kiedyś na konkurencyjnym serwerze, który upadł pare lat temu. Znalazłem czas zeby sobie tutaj pograć i mam nadzieję, że będą miłe doświadczenia ☺️ Pozdrawiam
  8. Daaym66.CJ

    Witam

    Siema w sumie gram od wczoraj chce ktoś do mnie dołączyć?
  9. mcc

    Cześć :D

    Cześć, nazywam się Piotrek, swoją przygodę na serwerze zacząłem w 2015 roku, będąc nastolatkiem od razu po szkole odpalałem komputer i wbijałem na serwer. I to jest niesamowite, mam tak piękne wspomnienia z tego serwera, to jak wspaniale się wtedy grało, ilu wspaniałych graczy poznałem, ile godzin się rozmawiało na mumble i discordzie... Dobra bo się rozgadam bez końca ale po prostu ten serwer traktuje jak dobry kawałek mojego dzieciństwa, do którego próbowałem wrócić co jakiś czas ale przez tak zwane dorosłe życie nie miałem czasu. Teraz gdy wszystko ogarnąłem mogę spokojnie wrócić do gry, pojezdzic i powspominać z uśmiechem na twarzy jak to kiedyś było Także witam wszystkich nowych jak i starych graczy
  10. Witam. Jestem Adam, 33yo. Zainteresowania, Brudne mocne motory boober, Bad Company PL, Muzyka, Aktorstwo. Chwile tu gram i mi się podoba, planuje zrobić ORG Rp w stylu clubu Moto Zabrane praw cat a do 2027r. maniak odsnieżarek. Jak widać mam kontakty np. z Macierewiczem więc nie skakać!
  11. ProKy

    Witam - ProKy

    Cześć, konto na 4LIFE mam już parę dobrych lat, jednakże nigdy nie grałem tu na poważnie, jedynie okazjonalnie. Teraz chciałbym zagrać bardziej poważnie, w związku z czym szukam jakichś osób do gry, lub jeżeli nie byłoby chętnych, chętnie poczytam jak najlepiej zacząć grę na tym serwerze. Pozdrawiam i liczę na odpowiedż.
  12. Howlee

    Howlee

    Cześć, mam na imię Patryk, 29 lat. Niestety era serwerów typowo Role-Play umarła, a że po latach przerwy z SAMP takiego nie znalazłem, postanowiłem spróbować rozgrywki na tym serwerze.. no i z początku wydaje mi się że zostanę tutaj na dłużej Mam nadzieję że na dobrą, długą i ciekawą rozgrywkę, a że jestem tutaj nowy, liczę na poznanie ciekawych i pomocnych osób, aby gra była owocna. Pozdrawiam
  13. IzbaTrzezwosci

    Hejka

    Heej panowie witam na naszych cudownych skromnych progach, mam 22 lata na karku nie mam z czego sie chwalić, wróciłem na scene do mta po 5 latach przerwy bo problem miałem z kompem i z checia szukam jakiegos kolezki abym mogl sobie pogadac na dc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin