Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Giełda LS


EHX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie chciałbym przedstawić Wam projekt giełdy LS która znacznie odciążyłaby np. giełdę w LV ponieważ ceny w LV są strasznie nie zróżnicowane.

> Chcę zapytać Was jak uzupełnić miejsce wewnątrz placu, czy zrobić dużo ich czy też zrobić mniej ale ładniej ozdobić, Chciałbym się tutaj nakierować Waszymi propozycjami.

Opinie dot. mojego projektu są w pełni akceptowane i świadomie pokazuje nie skończony projekt. Jest to efekt godziny na map edytorze i chciałbym wiedzieć jak dokończyć go z Waszą pomocą.

Z góry dziękuję za w/w prośbę..


O03CUOU.jpg

 

YI1IxWZ.jpg

W projekcie posłużyłem się wizją Gracza Artur*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wjazd do kompletnego wywalenia.

Budynek też, tylko parking z docków masz dobrze

Projekt musi grać z miejscem.

Nie zgodzę się z Tobą, budynek to jest dwa kliknięcia A ciężko coś dopasować, wjazd również więc nie widzę problemu.

 

Map Editor to nie jest proste klikanie i wstawianie co chcesz.

To musi jednak oddawać pewnie realnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wjazd do kompletnego wywalenia.

Budynek też, tylko parking z docków masz dobrze

Projekt musi grać z miejscem.

Nie zgodzę się z Tobą, budynek to jest dwa kliknięcia A ciężko coś dopasować, wjazd również więc nie widzę problemu.

 

Map Editor to nie jest proste klikanie i wstawianie co chcesz.

To musi jednak oddawać pewnie realnia

 

Powiem Ci tak. Ja umiem coś w map edytorze i dla mnie to nie jest problem skopiować X,Y,Z i rotację i nadać je pod inne ID obiektu.

 

 

Chciałbym jeszcze wysłuchać werdyktu Bolka na temat tego projektu czy warto to rozwijać bo jak wspomniałem to jest 10/20 min roboty aby to dopracować do perfekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin