Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Narazie Mordeczki.


WaldemaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A więc nastaje taki czas, w którym należy się żegnać. Mój czas nastaje właśnie w tym momencie. Mam z tym serwerem wspaniałe wspomnienia. Wiele niesamowitych osób. Prawilnych mordeczek, które wymienię niżej. Dziękuję za te ponad 1000h spędzonych razem. Wiele radosnych chwil. Godziny śmiechu, odwalania, powagi oraz zgrywania twardzieli. Cieszę, że mogłem was poznać. Jedno wejście w durny baner zamieniło się w część dziennego rytuału, który zaczynał się wieczorem wejściem na mumble i od razu beka na kanale. Oczywiście przez kilka dni będę na serwerze, trzeba będzie załatwić parę formalności. Na mumble oraz forum będę regularnie, jednak nie w tak znacznej ilości czasu. A teraz pozwolę sobie wymienić osoby, które przewinęły się w mojej 4life'owej karierze.

 

|Aliens| - najlepszy śmiech jaki słyszałem. Wiele świetnych akcji, jednak my się nie żegnamy. Przed nami wiele wspólnych chwil.

SnowMan - jak sam nick mówi.. bałwan XD dzięki za te liczne akcje, odwalanie jak i niecne plany.

Hyak - dzięki Dałnie za szansę w SDSA. To co działo się na mumble to zostanie niezapomniane. Uwielbiałem Cię wkręcać ze wszystkim. Ha! I najważniejsze śmialeś się, że ja i zarząd! Mam nadzieję, że się spisałem.

H4RdK0r - Dikuś XD Dzięki za te wspaniałe chwile w SDSA.

RemiXx - fajnie się denerwujesz :D Widzimy się nie raz w CS'ie :D Prawdziwy kumpel!

Łukasz1393 - najgorszy admin na 4life. Szkoda słów.. a tak serio pomocna mordka. Można było pogadać z dystansem jak i poważnie.

Nukill - oj z tym dziadem to się wyzywalem, graj w tego Metina :D

Gibi - słaby zarząd z Ciebie XD dzięki za rozmowy na mumble :D

MajsterPan - odwalacz do potęgi n-tej.

Enomek - chociaż że mnie wyzywał to i tak Cię lubię.. sam jesteś głupi. I tak wiem.. już pisałeś. Jestem mistrzem. XD

Pocisk204 - prawko na 7 dni? Lotka z SDSA? Dwa minusy w KSF dla SDSA? Co tam.. najlepsza akcja. Derby lawetami XD

Siverius - o Ty mendo. My się widzimy pewnie w CS'ie. Godziny spędzone na rozmowach na mumble.

Boyol - najbardziej toksyczna dziewczyna jaką poznałem XD

Kubusiek - pozytywnie pieprzniety.. i tak jesteś Psiarskim XD

Tobiasz63 - pachnąca rajstopka. Nie płacz już o tego suppka i nie pisz tych durnych dat, a tak to jesteś w porządku. Jak coś to kontakt jest.

Akvez i Bułeczka - niby bracia, a jeden głupszy od drugiego XD spoko mordki! :D

Baker - prawilna mordka. Jego tekst na sygnaturce to prawda. Nadal został graczem. Da się z nim pogadać. Trzymaj się i powodzenia Stary.

Bolek. - dzięki za gierki w CS'ka.

XQward - widać że chłopak wklada serducho w to co robi. I chwała mu za to. Rób tak dalej.

ZbyK - chociaż mam niemiłe wspomnienia z Tobą to życzę Ci, abyś długo prowadził serwer.. wkoncu po maturze muszę gdzieś wrócić.

 

Jeśli kogoś nie wymieniłem to przepraszam.. Ostatnio nie gadałem z większym gronem. Mam nadzieję że wybaczycie. Jeszcze raz trzymajcie się i do zobaczenia najpóźniej po maturce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Walduś, dzięki za to wszystko. Jesteś mega za********e pozytywną osobą, nie zmieniaj się. Tyle wspólnych chwil, niektóre na pewno nie zapomniane.

 

Trzymaj się, piona, pisz czasem na fejsach.

 

:( #pisk

 

Zapytałem na FB.

I: W maju 2017 wraca. :)

HEHEHE.

:)

Nie smutaj @Hyak...

 

W moim SG4L nic nie wpisuję, w SG4L nadal jest.

To tylko kwestia dwóch miesięcy, a nie chcę zasyfiać profilu mojego tutaj o tej sprawie z @WaldemaR'em.

Szanuję tą osobę w SG4L'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baker - prawilna mordka. Jego tekst na sygnaturce to prawda. Nadal został graczem. Da się z nim pogadać. Trzymaj się i powodzenia Stary.

 

Dzięki za ciepłe słówka :D 

Szkoda trochę, jedna z bardziej ogarniętych osób odchodzi. No cóż. Powodzenia w życiu, z fartem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin