Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odchodzę- 998 Bartecky


BarteckY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a za razem zegnajcie

Odchodzę z serwera ponieważ mam wiele pomysłów na rozwinięcie swojego życia, chcem być dobry w tym co robię i co jest moja pasja

 

Przygoda z tym serwerem zaczęła się bardzo dawno temu, w tym stanie nie pamiętam kiedy to dokładnie było aczkolwiek było to dawno, dostałem się do serwerowej straży pożarnej potem dostałem supporta a następnie administratora co wynikało z ciężkiej pracy na tym serwerze, znam tutaj wiele osób które były dla mnie osobami z którymi się fajnie grało, poniewaz nigdy nie wiąże świata komputerowego z realnym ponieważ nie jest to dla mnie czymś ważnym

Chciałbym podziękować kilku osobom bez którymi serwer by nie był taki sam

A mianowicie:

ZbyK, TobiaszAkaXQ, Bolec, Szach, Sosna ????, Rafaello97PL, Limitless, Zebra, Kasia, Ubitas, Ogólnie cała administracja tego serwera, ci co zostali wywaleni i ci co są nadal pozdrowienia dla was, nie zapomnę tego składu safd, jesteście wielcy.

Na koniec chciałbym puścić nutkę która musi być z każdym odejściem i dodam że jest to odejście to żart na pierwszego kwietnia haha xD

Z pozdrowieniami dla Zebry :)

https://m.youtube.com/watch?v=0o9oQan4h1Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin