Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście - YankeeS


YankeeS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Z tej strony jak zwykle YankeeS :)
Szczerze - nie wiem jak zacząć to pożegnanie, jednak chcę abyście go w całości przeczytali zwłaszcza ze zrozumieniem. Otóż tak - odchodzę. Na jaki czas? 1-2 miesiące, a może nawet na zawsze. Uwierzcie mi, ale nie jestem osobą żalącą się nad swoim losem i nie rozczulam się, jednak kiedyś trzeba powiedzieć - koniec.

Przeżyłem tu wiele niesamowitych, pamiętnych, pięknych, a zarazem denerwujących i monotonnych chwil. Jest to gra, w którą przegrałem największą część swojego "wirtualnego życia". I wiecie co? Nie żałuję - jednak do momentu. Co prawda robiłem przerwy, lecz zawsze do was wracałem bo coś mnie tutaj przyciągało, mimo że nie wszystko szło po mojej myśli. Miałem swoją ekipę, o której nigdy nie powiem niczego złego.

Ostatnio mało widzieliście mnie na serwerze. Były tego różne powody - a to 18stki, a to mecze, a to wyjścia ze znajomymi. I właśnie wtedy coś we mnie pękło. Zobaczyłem, że coś jest nie tak. Ujrzałem całą szarą rzeczywistość, w którą popadłem. Moim życiem stało się - szkoła, odpoczynek w domu, 4Life - i tak w kółko. Czułem, że lekko się zagubiłem i za daleko zabrnąłem w swoich sprawach, dlatego muszę to zmienić.

I teraz najważniejsze zwłaszcza dla osób, które spędzają na 4L w tygodniu co najmniej po 15 godzin - pamiętajcie. Oprócz wchodzenia w grę o nazwie MTA, musicie zauważyć jedną rzecz. Oprócz "serwerowych wyzwań", zarabiania pieniędzy, rozmawiania z Mumble i wielu innych sprawach, jesteście już w jednej grze. Nazywa się ono "Życie". To wy piszecie w niej scenariusz, to wy jesteście kowalami swojego losu - nie zapomnijcie o tym. Lepiej niech MTA zostanie dla was dodatkiem, a nie codziennością.  Tak - teraz możecie mieć do mnie problem - "ALE YANKEES KU**A PRZECIEŻ TO JEST MOJE rzYCIE". Oczywiście, sam tak mówiłem. Tylko uważajcie, żebyście nie zabrnęli za daleko. Twierdziłem, że granie po 2-3 godzinki dziennie "nie zrobi mi przecież trudności...". A jednak się myliłem. Nie chcę was zniechęcać - róbcie co chcecie i uważajcie na swoje czyny/postępowania :)

To było wiadome - jeśli skończyłbym/przerwał grę na serwerze zakończyłaby się także moja seria na YouTubie. Chciałbym wam z całego serca podziękować, bo nie znam innego słowa opisującego moją radość. Obecnie mam prawie 1000 subskrybentów, nie raz słyszałem słowa "YankeeS to właśnie przez twoje filmy zacząłem tutaj grać". Robiło mi się wtedy niesamowicie przyjemnie i byłem dumny, że kogoś zachęciłem do gry na 4L. Ostatni odcinek pojawi się w tą, bądź następną sobotę.

Teraz jak pod każdym pożegnaniem - lista osób, które odbiła się w większym stopniu na mojej grze na serwerze:
* ZbyK, QXward, Bolek, DeltaRon - wam przede wszystkim dziękuję za spełnienie mojego celu, czyli daniu mi szansy na randze supportera. Mam nadzieję, że chociaż trochę spełniłem swoje zadanie nikogo nie uraziłem a jeśli tak było - bardzo przepraszam. Niestety, muszę przerwać swoją grę, ale liczę że będę miał szansę na powrót.
* Czesiowy - bezwzględny i konsekwentny gościu. Zawsze miał swoje zdanie i nie dał sobie "w kaszę dmuchać" hahah xD Pomimo początkowych spinek, bardzo pozytywna osoba, z którą się konkret grało.
* CoNeSeR i achiless90 - jak bracia. Dwie dobre mordki z SAPD, dla których po części przeszedłem do tej frakcji.
* Pepsi - również dobry typeczek zwłaszcza na pogaduchy i nocne grania. Dziękuję za wszystkie akcje SAPD i nie tylko!
* Neon - o Matko Boska. Ile z tym gościem było śmiechu, kłótni, odwalania i czegokolwiek. Pomimo, że nie zawsze pomiędzy nami było OK, to zawsze jakoś wracaliśmy do normalnych rozmów.

* Creativ - następny ziomal. Zawsze gotowy do nocek i pogaduch haha. Szkoda, że to wszystko się tak potoczyło. 3maj się!
* KNX - nieważne czy nazywałbyś się "Rajstopy105", "Tobiasz63", "Altec63" czy nawet "TwojaStara". Dla mnie i tak zawsze będziesz KNX :)
* Namik209, Pawelek - najlepsze eventy na świecie. Nie zapomnę tych ZTP, derb czy pytanek. Dzięki za wszystko!

A teraz przejdziemy do kilku osób, tzn. najważniejszych:
* BarteQ* - niesamowita osoba. Pomimo swojego wieku, często dawała innym znaki o swojej przyszłej dorosłości. To właśnie ty razem z Bakerem przyciągnęliście mnie z powrotem na serwer. Dziękuję za te setki spędzonych godzin na mumble, messengerze czy rozmowach przez telefon o 7mej rano XD Szkoda, że to wszystko tak się skończyło, ale mogę ci powiedzieć że zmieniło się na dobre. Życzę ci powodzenia, dobrego liceum/technikum i do zobaczenia w Katoo :D <3
* IcoTera - dobra mordeczka z osiedla. To właśnie przez niego zacząłem tutaj grać. Nigdy nie zapomnę tych śmiechów przed odcinkami, samych nagrań i spotkań "na wódeczkę" hahah ;)
I na końcu - Baker - to właśnie przez niego grałem "końcówkę" swojej gry na 4L. Trzymałeś mnie zawsze na duchu, zawsze z dobrym słowem. Z każdym miałem kłótnię większą lub mniejszą, ale ty chyba byłeś jedyną osobą z którą nigdy się "nie pogryzłem" :P Przede wszystkim dziękuję ci za te szczerze przegadane noce, bez ściemy i na luzie. Liczę, że kontakt się nie urwie i kiedyś zbijemy pionę :D

Oczywiście, nie wszystko było kolorowe - tak jak się to niektórym zdaje. Trafiali się oszuści, zdrajcy i nie dające do siebie przemówić. Oprócz FaceTQ, ANAKOND'y i kilku innych ścierw na szczęście nie miałem do czynienia z tymi typami osób :)

Co będzie dalej? Raczej to co napisałem na początku. Na tą chwilę życzę wam powodzenia i wszystkiego najlepszego! :')

Edytowane przez YankeeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkać to my się spotkamy hehe napi-------elelelelelemy sie jak meserszimty w II wojne swiatowa. Prócz mordeczek z blokowiska ty byłeś jednym z tych, którzy okazali się równie prawdziwi co wyżej wspomnieni. Kontakt urwać się nie urwie :) a co sądze o tym odejsciu to ci na messengerze napisalem

Edytowane przez Baker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze tak na dobry koniec:

 

 

Wiersz dla YankeeSa

Jade autem -fajna mesa

Wypadam z drogi

Dzwonie po Yankeesa!

Yankees przychodzi i pomaga

-Podstawa jazdy to rozwaga!

Nie słucham go uważnie, po minie widać,

że go drażnię.

Kolego! Za problemy przepaszam,

I... bany ci wybaczam.

Wróć do nas czym prędzej

I nie odchódź więcej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze tak na dobry koniec:

 

 

Wiersz dla YankeeSa

Jade autem -fajna mesa

Wypadam z drogi

Dzwonie po Yankeesa!

Yankees przychodzi i pomaga

-Podstawa jazdy to rozwaga!

Nie słucham go uważnie, po minie widać,

że go drażnię.

Kolego! Za problemy przepaszam,

I... bany ci wybaczam.

Wróć do nas czym prędzej

I nie odchódź więcej!

Hahhaha dobre dobre :D

Wbij jutro na serwer około 20-21 to dostaniesz coś ciekawego ;) XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin