Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Reasumując, podsumowując i kończąc. ~ Bartx.


Bartx.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak.

Definitywne odejście z 4life po wspaniałych, pięknych a za razem fascynujących dwóch latach.

 

 

Ostatnio siedząc przy swoim komputerze, tak sobie wchodzę na 4life, spojrzałem na swoja facjatę, otwarłem panel. Po przeczytaniu zamknąłem go i otworzyłem folder ze zdjęciami MTA. Zorientowałem się, że mam jeszcze gdzieś na dysku zew, kopie MTA, a tam zdjęcia.

Kiedy to otworzyłem, łza mi się w oku pojawiła. Serio, tyle przeżyć na 4life i to piękne uczucie, że serwer się zmienia i widać to na zdjęciach, coś niesamowitego :)

Kończąc ów przeglądanie zatrzymałem się na pewnym zdjęciu, nie mam jak go wam pokazać.

Stoję tam razem na radiowozie z wtedy jeszcze SPSA, gdzie wracałem po przerwie z 1edycji na 2edycję.

Stałem tam w asyście AreXoNa, FacetQ i paru innych, ale tych najbardziej zapamiętałem i polubiłem.

Kiedy zamykałem okno ze zdjęciem, w mojej głowie pojawiła się myśl.

Bartx. to już chyba ten moment, gdzie czas zejść ze sceny, amen definito.

 

===

 

Dobra, ale zanim przejdę do tej części typowo pożegnalnej to mam do wyjaśnienia jedną sprawę.

Sprawę z @SP

Tak, słuchaj pamiętasz ten wątek, gdzie pisali o Tobie opinie?

Pamiętasz również pewnie moją wypowiedź, która no nie należała do najlepszych.

Chciałbym Cię za nią przeprosić i to tak z głębi serca.

Nie wiem, co wtedy we mnie wstąpiło, podejrzewam że po powrocie z innego serwera tyle się nasłuchałem, że to szok.

To skłoniło mnie do napisania takiej a nie innej opinii.

Przepraszam Cię jeszcze raz i to tak najszczerzej jak się da.

Pisane tam były rzeczy, które nie miały potwierdzenia w rzeczywistości.

Jeśli kogoś do Ciebie źle nastawiłem to przepraszam, ale nie panowałem nad sobą wtedy.

Prawda była inna, bo gdybyś mi też czasem du*y nie pokrył to nie doszedłbym tam gdzie byłem.

Skoro już odchodzę, to opiszę tą jedną z największych zasług.

Po otrzymaniu bana za kupno domku, kryłeś mi du**ę i nie zwolniliście mnie wtedy, a mogliście za to jestem wdzięczny aż do dziś.

Jeszcze raz przepraszam, chciałbym zażegnać wszelkie nasze złe relacje.

Przepraszam i proszę wybacz, mi tamte słowa.

 

===

 

Dobra idźmy dalej, ku pożegnaniu.

Chciałbym tu pozdrowić wszystkich.

Szczególnie to, wszystkie Szkółki SPSA, z którymi miałem doczynienia.

Wszystkich Funkcjonariuszy SAPD, z którymi pracowałem, dzięki chłopaki.

Każdego ziomka, który woli wpaść, ale nie sprzedać kumpla.

 

Szczególnie dzięki.


AreXoN - Ty pewnie tego nie przeczytasz, bo tyś je leń. Ale wiadomo Hanysy sztama do końca świata, zawsze we dwóch.

Szender - Lendaś :D No co tu dużo mówić, bez Ciebie pewnie też bym nie osiągnął tego co miałem. Wiadomo, co i jak.

2 Takiego generalnego w SAPD na 4life nigdy nie będzie. :)

Blobson - Dzięki, byłeś dla mnie tym, co miał gadane i zawsze osiągnął cel, i podbudował na duchu, dzięki dużo to czasem dla mnie znaczyło.

gregorybe - Nie mogło Cię, tu zabraknąć pokazałeś mi jak piękna może być rozgrywka we frakcji.

ZmK - No następny po Arku Hanys na 102. Dzięki Łuki pewnie nie czytasz, ale chcę żeby inni widzieli że ktoś taki był i wiele zrobił.

SP - Mimo ostatniej mojej wpadki, pragnę Ci podziękować za wsztstko.

BartekZRK - Heh, nie mogło tu też Ciebie zabraknąć. Dzięki również za wszystko. Życzę powodzenia w dalszej grze, życiu.

Namik - Dzięki, że byłeś. W moich oczach jesteś Supportem, który graczy ma ponad wszystkim. Dziękuję za wszelką pomoc.

BarteQ -  Co jak mam Ci powiedzieć. Wiesz, dobrze że miałeś być najlepszym krawężnikiem w San Andreas. Udało Ci się, dzięki również za wszystko, bywaj Dresik.

RaveX- Kurcze prawie o Tobie zapomniałem. Kubuś dzięki za wszystkie dobre rady :) Dzięki wielkie.

W sumie to mógłbym zakończyć już te pozdrowionka, ale został jeszcze ON.

uBitek - Dzięki Ci również za wszystko, szczególnie za to, że byłeś zawsze dostępny. Szczególnie dziękuję Ci, za pomoc w UB. PsieKrokiecie, Bartx. się odmeldowuje.

Mógłbym tak wymieniać i wymieniać ale tutaj podziękuję grupie osób.

Amj, Sk!per, oraz inni, którzy mnie podnieśli na duchu, kiedy chciałem powrócić do SAPD po przerwie.

Serio chciałbym wszystkich wypisać, ale nie mam dostępu do tego tematu, ale wiecie kto pisał.

Dzięki, że pamiętaliście co zrobiłem, co wniosłem.

Wasze odpowiedzi w tamtym temacie było cholernie dla mnie ważne, tam również się wzruszyłem i znów uwierzyłem w to, że są jeszcze uczciwi ludzie.

 

 

 

Wszystkim dzięki za wspólną grę.

Wspaniale mi się grało oprócz jakiś zgrzytów, ale to się zapomina i dobrze.

Cieszę się, że mogłem obserwować jak 4life rośnie w siłę, od 30 graczy przez 100 graczy aż do tego magicznego rekordu 400graczy.

Dzięki!

Jesteście wielcy.

 

Chronić i służyć 4life

S4

Odmeldowuję się.

XQ tobie również serdecznie dzięki.

Nie pisałem Cię na górze, z powodu że mógłbym być osądzony

o lizanie du*y.

Ale co mi tam. Dzięki Tobiasz, w tobie nadzieja.

XQ Trzymaj 4life w dobrej atmosferze.

 

 

Starsza gwardia powinna mile kojarzyć ten utwór z 1 edycją 4life.

Tam gdzie wszystko się zaczęło.

 

https://www.youtube.com/watch?v=bM7SZ5SBzyY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszedłem z 4l jakiś czas temu z powodu braku czasu. W sumie przeczytałem to bo mi na fb spamowałeś xd. Wybaczam. Ja nie jestem człowiekiem który długo się gniewa, mimo iż pamiętny jestem. Mam nadzieje że nasz kontakt się całkowicie nie urwie i że kiedyś jeszcze razem zagramy. Zapomnijmy o tym co kiedyś było i rozpocznijmy na nowo. Życie jest zbyt krótkie by się na kogoś gniewać całe życie. Pamiętaj jedno że czasem ten co wydaje się najgorszy może uratować tobie du**ę gdy inni się od ciebie odwrócą. Jak coś masz moje fb więc jak coś wal śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odszedłem z 4l jakiś czas temu z powodu braku czasu. W sumie przeczytałem to bo mi na fb spamowałeś xd. Wybaczam. Ja nie jestem człowiekiem który długo się gniewa, mimo iż pamiętny jestem. Mam nadzieje że nasz kontakt się całkowicie nie urwie i że kiedyś jeszcze razem zagramy. Zapomnijmy o tym co kiedyś było i rozpocznijmy na nowo. Życie jest zbyt krótkie by się na kogoś gniewać całe życie. Pamiętaj jedno że czasem ten co wydaje się najgorszy może uratować tobie du**ę gdy inni się od ciebie odwrócą. Jak coś masz moje fb więc jak coś wal śmiało.

E XD 1 wiadomość nie spam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin