Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam piekne auto marki -----> Glendale <-----


Avocado*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Glendale

V-Max: Nie mam zielonego pojecia ----> 150 (chyba) - (1.8)

Pojemność silnika: 1.8

Przebieg: Widac na ss'ach wiec mozna zobaczyc, poniewaz ja nie znam dokladnego przebiegu ale dos ok 77k chyba.

Usterki: Brak picus glancus blyszczy sie jak psu jajca.

Cena: licytacja od 100k ---> nie oczekuje duzej kwoty

ID: 4033 ---> 10 pojazd na serwerze tego modelu

Kolor: Widac na ss'ach ja nw jaki to jest jakis bury.

Tuning: Lampki, licnzik, fele, 1.8 silnik ---> nie jest napisane jaki tunung wiec pisze to co ma.

Kolor świateł: fioletowy

SS'y: http://imgur.com/a/w7nhw

Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Avocado

Jesli cena mnie nie zadowoli pojazd zostaje zemn ana dluzej, pozdrawiam Avocado.

​Chcialbym przeprosci jeszcze za ss'y poniewaz znajduja sie tam 2 ktorych nie powinno byc, a nie patrzylem jak wstawiam wiec niech juz bedzie, niektore zdj sa specjalnie zrobione pod takim katem aby bylo wszystko fajnie rozmazane, mam nadzieje, ze niedlugo ktos taka bestje przyganie, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin