https://imgur.com/1dF2MAc Siemanko, po pewnym namyśle i po skonsultowaniem się z pewnymi osobami postanowiłem zorganizować bitwę freestylową o 4life. Teraz jest duży hype na to i myślę, że to będzie spoko opcja. Warunkiem będzie tylko i wyłącznie zapisanie się i w miarę dobry mikrofon oraz kreatywność. Całość odbędzie się w piątek (tj. 17.112017) o godzinie 21:00.  Do wygrania będzie 20.000PLN - więc myślę, że za ułożenie paru rymów wiążących jeden temat nie będzie problemem. Całość odbędzi