Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne odejście – XQward


XQward
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiam za @Igorro


Drogi XQwardzie, mam blokadę na forum więc napisze za mnie mój przyjaciel. Chciałbym Ci podziękować za wszystko co robiłeś dla serwera i głównie dla nas - graczy. Z mojej strony chce ci podziękować za naprawienie zbugowanego quada, dodanie paliwa abym mógł dojechać na stację paliw oraz za to że odpowiadałeś na moje pytania. Wielką stratą jest twoje odejście z serwera, ale kiedyś przychodzi ten czas aby wejść w dorosłe życie. Dlatego życzę Ci wiele sukcesów w życiu prywatnym i żeby spełniły się twoje marzenia. Myślę, że za to co dla nas zrobiłeś - należy Ci się tytuł zasłużonego dla serwera. Dla mnie jesteś jak Adam Nawałka, mam nadzieję że wiesz o co chodzi. Z wyrazem szacunku i podziękowaniami - @Igorro

Edytowane przez Kyzzw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło było się z tobą spotkać, tym bardziej po tak długiej przerwie od jakiegokolwiek kontaktu [ahh, stare czasy... dla każdego zapewne to, co było dawniej jest lepsze... ale w moim przypadku jest nieco inaczej].

Myślisz, że nie będę chciał się znów spotkać? ;D
qpQpjsW.gif

Jeszcze się zobaczymy ;]
I powodzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całe pożegnanie i rozumiem dlaczego odchodzisz dlatego raczej nie ma sensu abyś jednak został lecz jeżeli wszytko to ogarniesz oraz będzie miał ochotę na powrót na serwer to smiało wracaj na serwer na pewno ucieszy to nie jednego gracza ,dzięki za każdą pomoc na serwie czy na forum 3maj sie i powodzenia w życiu prywatnym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, nie mniej jednak jest to Twoja decyzja i jeśli wiesz, że jest ona nieodwracalna, to nawet nie ma sensu Cię prosić i błagać, żebyś wrócił. Jesteś jednym z ojców tego serwera, mam nadzieję, że kiedyś wrócisz. 

 

Dziękuję Ci bardzo serdecznie za każdą poświęconą sekundę dla mnie, za każdą pomoc, za każde wskazówki, za wszystko. Nie było drugiej takiej osoby na serwerze, która pomogła mi w tak dużym stopniu. Jeszcze raz dziękuję. 

 

Mam nadzieję, że wrócisz do Nas. Oby do zobaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin