Jump to content
 • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Aved

Gracz
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

 • Typ konta

  Premium +

About Aved

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

W świecie gry

 • ID konta gracza 59661
 • Nick Aved
 • Data rejestracji 2016-12-25 08:15:05
 • Ostatnio widziany 2019-06-16 22:04:33
 • Łączny czas gry 426 godz. 50 min.
 • Respekt
  -13
  Life Points
  5732
  Punkty karne
  113

Profile Information

 • Lokalizacja:
  Mieszkam w lesie
 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,441 profile views
 1. Qumik

  [*]

  1. Aved

   Aved

   Nie wypowiadam się na ten temat :) 

 2. Nick z serwera: Mój nick to Aved Imię: Mam na imię Przemysław. Wiek: Aktualnie mam 16 lat. Serial: 0FE356EEC22FC5FB068B41DBFADF3A42 Staż na serwerze: 425 godz. 18 min Coś o sobie (nie opisujcie swojego wyglądu nie jest nam to potrzebne): Tak jak już wspomniałem mam na imię Przemysław i mam 16 lat.Pochodzę z woj.Śląskiego z małego miasta o nazwie Bytom.Moimi zainteresowaniami są sztuki walki i motoryzacja.Na co dzień uczęszczam na trening kickboxingu i boksu,a w wolnym czasie lubię wyjść na dwór z moimi dobrymi znajomymi.Z osobowości jestem osobą miłą,spokojną i wrażliwą,ale czasem można mnie wyprowadzić z równowagi i uważam,że to jest moja największa wada. Czy byłeś karany na serwerze? (wypisz wszystkie kary z listy kar na forum): Mogę potwierdzić,że byłem karany na serwerze,lecz nie pamiętam mojego starego serialu i nie mogę określić dokładnie jakie tam kary były wpisane. Czy posiadasz komunikator Mumble?: Posiadam Czy posiadasz komunikator Discord?: Posiadam Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak posiadam sprawny i gotowy do użytku mikrofon. Czy zapoznałeś się z regulaminem SAFD?: Tak zapoznałem się z regulaminem frakcyjnym. Czy masz w życiu prywatnym styczność/doświadczenie ze Strażą Pożarną?(Tak /Nie)Jeśli tak opisz: Nie Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na grę w ciągu dnia?: 3-4 godzinny. Ile czasu jesteś w stanie poświecić na służbę dziennie?: 2-3 godzin. Dlaczego TY nadajesz się na to stanowisko?: Ponieważ wiem,że posiadam już jakieś doświadczenie na temat owej frakcji i wiem,że dam sobie rade z przejściem owej akademii na serwerze 4life.
 3. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 4. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 5. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 6. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 7. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 8. Przemek, jestem z Ciebie dumny

  1. Aved

   Aved

   Dzięki 

 9. Zmienił mi się serial i czy jest możliwość zmiany serialu do konta? Ponieważ nie chce żadnych komplikacji potem,że niby się włamałem na moje własne konto. Nowy serial: 0FE356EEC22FC5FB068B41DBFADF3A42
 10. Aved

  [MAPA] Interior Magazynu by JA

  Mapa jest bardzo fajna,ale dałeś zbyt dużo regałów xd Pozdrawiam
 11. Aved

  Interior Magazynu

  Moim zdaniem dawanie obiektów na podstawowy interior z gta,to słaby pomysł...dlatego polecam pomyśleć trochę i użyć innych obiektów z gta.
 12. Aved

  Magazyn

  Moim zdaniem mapa jest fajna i miła dla oka.Pracuj dalej,a będziesz najlepszym maperem mordeczko
 13. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 14. Aved

  Paczka Drzwi

  Mehhh
 15. Aved

  [MAPA] Interior urzędu

  Najbardziej mnie bawią osoby,które się wgl nie znają na mapowaniu,a się wypowiadają "słabe" "do poprawki" itp:.Moim zdaniem mapa jest ładna i to prawda,że są nie które elementy do poprawy,ale widać że osoba,która tworzyła owy projekt się starał i włożyła w to dużo wysiłku.Mapka jak najbardziej na + i warto będzie gdzieś ja wykorzystać. A i polecam nie dawać tak dużo krzeseł obok siebie,bo to bardzo psuje efekt końcowy mapy.Lepiej będzie dodać tam jakieś kanapy,zbiorniki z wodą i śmietniki (jak pamiętam,to wastebin - nazwa obiektu). Pozdrawiam
×

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy