-
Postów
675 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Premium +
Ostatnia wygrana XKrakroX w dniu 16 Sierpnia 2025
Użytkownicy przyznają XKrakroX punkty reputacji!
O XKrakroX

- Urodziny 07.04.2004
W świecie gry
- ID konta gracza 192988
- Nick XKrakroX
- Data rejestracji 2020-01-16 09:27:47
- Ostatnio widziany 2026-06-23 19:42:13
- Łączny czas gry 4722 godz. 08 min.
- Organizacja Poena Capitis
- ➜ Ranga Eterno
- Biznes 4Wars
- ➜ Ranga Specjalista
- Frakcja SA Police Department
- ➜ Ranga Police Officer I
Respekt
-87
-87
Life Points
72505
72505
Punkty karne
681
681
Kontakt
-
Discord
xkrakrox
Informacje o profilu
-
Płeć:
mężczyzna
Pola profilu
-
Tytuł użytkownika
King of San Andreas
Ostatnie wizyty
23 383 wyświetleń profilu
Osiągnięcia XKrakroX
-
✮
XKrakroX zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Ogłoszenia
-
@lock sprzedane
-
✮
XKrakroX zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
[VFD] Ogłoszenia dot. podfrakcji oraz zmian personalnych w szeregach VFD
-
zaczyna się robić lepiej, dalej panowie
-
robi się powoli ciekawiej, jednak jeszcze nie to
-
dalej
-
✮
XKrakroX zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Wniosek odejścia z szeregów organizacji - Verago.
-
✮
XKrakroX zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Ogłoszenia
-
✮
XKrakroX zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Ogłoszenia od Komisji Spraw Biznesowych
-
✮
Orest_Mozejko zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
POGLĄDOWO Dom w centrum Los Santos
-
✮
Orest_Mozejko zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
POGLĄDOWO Dom w centrum Los Santos
-
✮
XKrakroX zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Zmiany w składzie ekipy serwera
-
No powiedzmy że start, ale daleko jeszcze do myśli sprzedaży, dalej
-
Tutaj jakoś to wygląda, jeszcze sporo do startu, ale jest okej. Dalej panowie/panie
-
Witam, z tej strony Starszy Reporter @XKrakroX z Redakcji 4Life News. Przedstawiam relacje z Niebezpieczna przygoda w motelu. Zapraszam do przeczytania. O godzinie 18:00 służby zostały zawiadomione, że w motelu w Los Santos został rozprowadzony niebezpieczny gaz musztardowy, ludzie przechodzący niedaleko owego motelu nie mogli przechodzić bez zakrywania ust. Ludzie musieli również przechodzić na drugą stronę ulicy, gdyż niewytrzymywani tego odoru i służby zaczęły się mobilizować i podjechali na miejsce. Z relacji świadków w środku były osoby, które zatrzymały się odpoczynek, na nieszczęście dla osób przebywających w środku to był jeden z gorszych dni ich życia. A z nieoficjalnych informacji to jakaś osoba wcześniej wchodziła do motelu z dziwnym przedmiotem, który mógł podłożyć ten gaz. Z informacji służby w pomieszczeniu znajdowało się 5 osób w różnych pomieszczeniach, w których zatrzymały się osoby. Służby zajmujące się na miejscu potwierdziły, że nie ma osób śmiertelnych, jedynie są to osoby z licznymi poparzeniami na różnych częściach ciała. Frakcja SAFD weszła do motelu i sprawnie wyprowadzili osoby poszkodowane i sami sprawdzili, czy nie ma większej ilości substancji na obszarze motelu. Policja zajęła się zabezpieczaniem terenu, natomiast medycy zajęli się opatrywaniem osób, które wyszły z motelu. Wszystko zakończyło się sukcesem i po około 2 godzinach wszystkie służby wróciły do swoich jednostek. Dziękuje za przeczytanie relacji, mam nadzieje że się spodobała zapraszam do obserwacji subforum Redakcji 4Life News. Autoryzował: @Sheeker
-
Tutaj tak samo nawet szkoda coś pisać, start to jest daleko
-
.... pozostawię to bez większego komentarza
-
Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 1056 Cena za dobę: 150PLN Lokalizacja: Osledle Temple LS Cena: Offerty SS’y: https://imgur.com/a/i5O4KVt Sposób kontaktu: DC/FORUM/SERWIS Coś od siebie: Poglądowo wystawiam dom na osiedlu Temple LS, (pojazdy są nie na sprzedaż, proszę nie pisać czy sprzedam. Zastrzegam sobie o nie sprzedanie posiadłości, jeżeli oferta nie będzie mnie satysfakcjonowała)
-
✮
XKrakroX zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Ogłoszenia
-
✮
XKrakroX zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
4Life News - Ogłoszenia
-
✮
XKrakroX zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
Aktualizacje na serwerze
-
✮ XKrakroX obserwuje zawartość Volunteer Fire Department
-
✮
Laykxs zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
4Life News - Plebiscyt miesiąca za Maj 2026
-
LuciferMorningstar zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
4Life News - Plebiscyt miesiąca za Maj 2026
-
✮
LoliCaretaker zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
4Life News - Plebiscyt miesiąca za Maj 2026
-
✮
bartoszek. zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
4Life News - Plebiscyt miesiąca za Maj 2026
-
pepsiak01 zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
4Life News - Plebiscyt miesiąca za Maj 2026
-
✮
JA.KUB zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
4Life News - Plebiscyt miesiąca za Maj 2026
-
✮
AdekUchiha zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
4Life News - Plebiscyt miesiąca za Maj 2026
-
✮
Ulgi zareagował(a) na odpowiedź w temacie:
4Life News - Plebiscyt miesiąca za Maj 2026
-
1. Najlepszy Support: Nominowani: @Mibawek @Kamilube @kryser 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @AdekUchiha @bartoszek. @LoliCaretaker 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Bulis @ItsTobiasz @Ulgi 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Byialy* @Sheeker @Mefju4 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @bilu.klimatkartel @Greyna.gg @japkooo. 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Que. @pepsiak01 @Laykxs 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Wars 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @JA.KUB @Matiku @LuciferMorningstar 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @Milek! @TKO_Hugokopter 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @kondu32 @SpeedPower 13. Najlepsza Organizacja: Nominowani: Poena Capitis 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): - 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -
-
Witam, z tej strony Starszy Reporter @XKrakroX z Redakcji 4Life News. Przedstawiam relacje z Niewinny skatepark w centrum wojny gangów. Zapraszam do przeczytania. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że to zwykły skatepark w centrum miasta i nic nie znaczy. Z drugiej strony jest to strefa wojenna między gangami Grove Street Families a Ballasami, którzy uważają że to ich miejsce a ze strony Grove wygląda że to ich miejsce. Spór ten trwa od wielu lat, jeszcze za czasów kiedy bohater GTA SA, Carl Johnson "CJ" wrócił z Liberty City do rodzinnego miasta. Już wtedy gangi żyły ze sobą wrogo, wręcz można rzecz, że bojowo, każda ze stron barykady się nienawidziła i chciała dla siebie każdy centymetr miasta dla siebie. Jednak tutaj nie było można dojść do porozumienia która z frakcji ma większą część od drugiej, więc postanowili wytoczyć najcięższe działa, czyli strzelaninę w środku miasta, która zakończyła się wieloma zgonami członków gangu z obu barykad. Po wielu latach wojny, licznych zgonach oraz wylanej krwi i pocie wojna ustała i każda z frakcji, straciła znaczną część członków i postanowili się wycofać i pozostawić to miejsce w strefie neutralnej. Tak, aby każda ze stron była mniej lub bardziej zadowolona z ustaleń. Tak więc po kilkunastu latach wojny nastąpiło pojednanie i wrogie ganki zakończyły krwawą wojnę a także wielki spór o skatepark, na dzień dzisiejszy miejsce jest odwiedzane przez młodzież która jeździ na rowerach, rolkach itp. A ludzie zapomnieli o tych makabrycznych walkach sprzed kilkunastu lat. Dziękuje za przeczytanie relacji, mam nadzieje że się spodobała zapraszam do obserwacji subforum Redakcji 4Life News. Autoryzował: @bartoszek.
-
Witam, z tej strony Reporter @XKrakroX z Redakcji 4Life News. Przedstawiam relacje z Opuszczonej budowy w centrum miasta. Zapraszam do przeczytania. Jedna z najbardziej wyczekiwanych budowli przez mieszańców w Las Venturas, Starfish Casino jest jednym z rozpoznawalnych dzielnic w mieście. Już od kilku lat prace trwają nad wybudowaniem jednego z największych sanktuarium w całym stanie San Andreas, jednak deweloperzy, którzy mieli plan budowli, nagle się wycofali bez poinformowania pracowników o decyzji. Władze miasta uspokajali, że będą nowi deweloperzy i za niedługo pojawi się nowy przedstawiciel, więc prace zostaną wznowione. Jednak okazało się, że nigdy nie doczekali się dewelopera, pracownicy się zwolnili, a władze Las Venturas postanowili porzucić projekt sanktuarium i zamknęli budowę. Minęło kilka lat od zamknięcia budowy sanktuarium, osoby przejeżdżające, przechodnie oraz turyści odwiedzający Las Venturas zatrzymują się obok dawnej budowli. Ludzie zastanawiają się, dlaczego taka budowa została wstrzymana i władze miasta nie próbowali szukać dewelopera, który mógłby to podtrzymać. Z relacji bliskich pracowników jeden z deweloperów chciał, wykiwać swoich wspólników i przypisać sobie cały ten sukces, a oni na to się nie godzili i wywiązała się kłótnia, która doprowadziła do rozłamu wspólników i dwaj pozostali nie chcieli już mieć nic wspólnego z tą budową i odeszli bez słowa. Dziękuje za przeczytanie relacji, mam nadzieje że się spodobała zapraszam do obserwacji subforum Redakcji 4Life News. Autoryzował: @Sheeker
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło