Skocz do zawartości

XKrakroX

Gracz
  • Postów

    675
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Ostatnia wygrana XKrakroX w dniu 16 Sierpnia 2025

Użytkownicy przyznają XKrakroX punkty reputacji!

O XKrakroX

  • Urodziny 07.04.2004

W świecie gry

  • ID konta gracza 192988
  • Nick XKrakroX
  • Data rejestracji 2020-01-16 09:27:47
  • Ostatnio widziany 2026-06-23 19:42:13
  • Łączny czas gry 4722 godz. 08 min.
  • Organizacja Poena Capitis
  • ➜ Ranga Eterno
  • Biznes 4Wars
  • ➜ Ranga Specjalista
  • Frakcja SA Police Department
  • ➜ Ranga Police Officer I
  • Respekt
    -87
    Life Points
    72505
    Punkty karne
    681

Kontakt

  • Discord
    xkrakrox

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    King of San Andreas

Ostatnie wizyty

23 383 wyświetleń profilu

Osiągnięcia XKrakroX

  1. zaczyna się robić lepiej, dalej panowie
  2. robi się powoli ciekawiej, jednak jeszcze nie to
  3. No powiedzmy że start, ale daleko jeszcze do myśli sprzedaży, dalej
  4. Tutaj jakoś to wygląda, jeszcze sporo do startu, ale jest okej. Dalej panowie/panie
  5. Witam, z tej strony Starszy Reporter @XKrakroX z Redakcji 4Life News. Przedstawiam relacje z Niebezpieczna przygoda w motelu. Zapraszam do przeczytania. O godzinie 18:00 służby zostały zawiadomione, że w motelu w Los Santos został rozprowadzony niebezpieczny gaz musztardowy, ludzie przechodzący niedaleko owego motelu nie mogli przechodzić bez zakrywania ust. Ludzie musieli również przechodzić na drugą stronę ulicy, gdyż niewytrzymywani tego odoru i służby zaczęły się mobilizować i podjechali na miejsce. Z relacji świadków w środku były osoby, które zatrzymały się odpoczynek, na nieszczęście dla osób przebywających w środku to był jeden z gorszych dni ich życia. A z nieoficjalnych informacji to jakaś osoba wcześniej wchodziła do motelu z dziwnym przedmiotem, który mógł podłożyć ten gaz. Z informacji służby w pomieszczeniu znajdowało się 5 osób w różnych pomieszczeniach, w których zatrzymały się osoby. Służby zajmujące się na miejscu potwierdziły, że nie ma osób śmiertelnych, jedynie są to osoby z licznymi poparzeniami na różnych częściach ciała. Frakcja SAFD weszła do motelu i sprawnie wyprowadzili osoby poszkodowane i sami sprawdzili, czy nie ma większej ilości substancji na obszarze motelu. Policja zajęła się zabezpieczaniem terenu, natomiast medycy zajęli się opatrywaniem osób, które wyszły z motelu. Wszystko zakończyło się sukcesem i po około 2 godzinach wszystkie służby wróciły do swoich jednostek. Dziękuje za przeczytanie relacji, mam nadzieje że się spodobała zapraszam do obserwacji subforum Redakcji 4Life News. Autoryzował: @Sheeker
  6. Tutaj tak samo nawet szkoda coś pisać, start to jest daleko
  7. .... pozostawię to bez większego komentarza
  8. Nazwa nieruchomości: Dom ID nieruchomości: 1056 Cena za dobę: 150PLN Lokalizacja: Osledle Temple LS Cena: Offerty SS’y: https://imgur.com/a/i5O4KVt Sposób kontaktu: DC/FORUM/SERWIS Coś od siebie: Poglądowo wystawiam dom na osiedlu Temple LS, (pojazdy są nie na sprzedaż, proszę nie pisać czy sprzedam. Zastrzegam sobie o nie sprzedanie posiadłości, jeżeli oferta nie będzie mnie satysfakcjonowała)
  9. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Mibawek @Kamilube @kryser 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @AdekUchiha @bartoszek. @LoliCaretaker 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Bulis @ItsTobiasz @Ulgi 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Byialy* @Sheeker @Mefju4 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @bilu.klimatkartel @Greyna.gg @japkooo. 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Que. @pepsiak01 @Laykxs 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Wars 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @JA.KUB @Matiku @LuciferMorningstar 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @Milek! @TKO_Hugokopter 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @kondu32 @SpeedPower 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Poena Capitis 14. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): - 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -
  10. Witam, z tej strony Starszy Reporter @XKrakroX z Redakcji 4Life News. Przedstawiam relacje z Niewinny skatepark w centrum wojny gangów. Zapraszam do przeczytania. Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, że to zwykły skatepark w centrum miasta i nic nie znaczy. Z drugiej strony jest to strefa wojenna między gangami Grove Street Families a Ballasami, którzy uważają że to ich miejsce a ze strony Grove wygląda że to ich miejsce. Spór ten trwa od wielu lat, jeszcze za czasów kiedy bohater GTA SA, Carl Johnson "CJ" wrócił z Liberty City do rodzinnego miasta. Już wtedy gangi żyły ze sobą wrogo, wręcz można rzecz, że bojowo, każda ze stron barykady się nienawidziła i chciała dla siebie każdy centymetr miasta dla siebie. Jednak tutaj nie było można dojść do porozumienia która z frakcji ma większą część od drugiej, więc postanowili wytoczyć najcięższe działa, czyli strzelaninę w środku miasta, która zakończyła się wieloma zgonami członków gangu z obu barykad. Po wielu latach wojny, licznych zgonach oraz wylanej krwi i pocie wojna ustała i każda z frakcji, straciła znaczną część członków i postanowili się wycofać i pozostawić to miejsce w strefie neutralnej. Tak, aby każda ze stron była mniej lub bardziej zadowolona z ustaleń. Tak więc po kilkunastu latach wojny nastąpiło pojednanie i wrogie ganki zakończyły krwawą wojnę a także wielki spór o skatepark, na dzień dzisiejszy miejsce jest odwiedzane przez młodzież która jeździ na rowerach, rolkach itp. A ludzie zapomnieli o tych makabrycznych walkach sprzed kilkunastu lat. Dziękuje za przeczytanie relacji, mam nadzieje że się spodobała zapraszam do obserwacji subforum Redakcji 4Life News. Autoryzował: @bartoszek.
  11. Witam, z tej strony Reporter @XKrakroX z Redakcji 4Life News. Przedstawiam relacje z Opuszczonej budowy w centrum miasta. Zapraszam do przeczytania. Jedna z najbardziej wyczekiwanych budowli przez mieszańców w Las Venturas, Starfish Casino jest jednym z rozpoznawalnych dzielnic w mieście. Już od kilku lat prace trwają nad wybudowaniem jednego z największych sanktuarium w całym stanie San Andreas, jednak deweloperzy, którzy mieli plan budowli, nagle się wycofali bez poinformowania pracowników o decyzji. Władze miasta uspokajali, że będą nowi deweloperzy i za niedługo pojawi się nowy przedstawiciel, więc prace zostaną wznowione. Jednak okazało się, że nigdy nie doczekali się dewelopera, pracownicy się zwolnili, a władze Las Venturas postanowili porzucić projekt sanktuarium i zamknęli budowę. Minęło kilka lat od zamknięcia budowy sanktuarium, osoby przejeżdżające, przechodnie oraz turyści odwiedzający Las Venturas zatrzymują się obok dawnej budowli. Ludzie zastanawiają się, dlaczego taka budowa została wstrzymana i władze miasta nie próbowali szukać dewelopera, który mógłby to podtrzymać. Z relacji bliskich pracowników jeden z deweloperów chciał, wykiwać swoich wspólników i przypisać sobie cały ten sukces, a oni na to się nie godzili i wywiązała się kłótnia, która doprowadziła do rozłamu wspólników i dwaj pozostali nie chcieli już mieć nic wspólnego z tą budową i odeszli bez słowa. Dziękuje za przeczytanie relacji, mam nadzieje że się spodobała zapraszam do obserwacji subforum Redakcji 4Life News. Autoryzował: @Sheeker
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin