Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ZRM SzklankaxD lysy.cj


vin.Disel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego*:vin.Disel

Nick oskarżonego*:SzklankaxD lysy.cj

Powód skargi*:Pozostawienie LR na miejscu akcji

Opis zdarzenia*:Więc tak SAMD wezwało nas na pożar do banku w sf gdy przyjechaliśmy SzklankaxD używał styl.pijak.Po czym jeden z nas zwrócił mu uwagę.Następnie panowie SzklankaxD oraz lysy.cj pojechali tym samym zostawili Eclipse moim zdaniem to jest karygodne zachowanie kiedy RM zostawia LR na miejscu akcji.

Data zdarzenia*:24.07.2018

Świadek:Oshei*998

Dowód w postaci ss'ów lub logów*:https://imgur.com/a/08ZTelm https://imgur.com/a/wx2EVBl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dizel... Myślałem, że weźmiesz to z dystansem... Z chłopakami na kanale, żartowaliśmy sobie. Ta skarga jest zbędna. Szklanka może chodził jak pijany, ale po upomnieniu zarówno moim jak i waszym, zaniechał kontynuowania tego typu chodu. Pozwoliłem im pojechać do mechanika w czasie kiedy ja byłem z wami na akcji, czekając, aż zakończycie gasić pożar wewnętrzny.

I tak na poważnie... Nikt nie chce spin między frakcyjnych, i proszę abyś zamknął tą skargę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SzklankaxD napisał:

Włączyłem Styl.pijak ponieważ było trochę nudno i nikogo nie było z normalnych graczy więc pomyślałem, żeby nie było nudno to włączę a ty odrazu robisz afere z tego.

Nie wiem czy wiesz kolego ale podczas służby takie zachowanie jest niekarygodne. Zachowałeś się jak typowy dzieciak. Już tutaj ja nie decyduje ale moim zdaniem takie coś nie powinno mieć miejsca we frakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin