Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[ME] Nowy szpital dla Frakcji SAMD


BOCHA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Gdy byłem kiedyś w frakcji SAMD strasznie denerwowały mnie lagi które były na szpitalu, dlatego postanowiłem wykonać nowy szpital. Niestety dostałem bana 999dni. Po UB dostałem zakaz dołączenie do jakiejkolwiek frakcji, dlatego projekt szpital został zawieszony. Dziś z nudów odkopałem rozpoczęty szpital i go skończyłem. Oto efekty mojej pracy.

Do zrobienia zostało jeszcze:

-jakoś sensownie ozdobić wejście

-zapełnić pustą przestrzeń

 

LINK DO SS:  https://imgur.com/gallery/fYD0S4A

 

PS: W każdej chwili mogę wprowadzić jakieś zmiany ;)  Zapraszam do oceny i krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 100% za wgraniem i przeniesieniem biura Komisji Spraw Frakcyjnych. Wasz obecny szpital to jest masakra. Osoba która go robiła nie miała za dużego pojecia i od tego te wszystkie lagi + ten piękny, komponujący się świetniej z otoczeniem szary kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, DreeY napisał:

Jestem 100% za wgraniem i przeniesieniem biura Komisji Spraw Frakcyjnych. Wasz obecny szpital to jest masakra. Osoba która go robiła nie miała za dużego pojecia i od tego te wszystkie lagi + ten piękny, komponujący się świetniej z otoczeniem szary 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca niesamowicie podobna do mojej. 3 parkingi pod skosem w identycznym miejscu i jeden pod ścianą. ;D

Tak jak pisałem w moim temacie. Niestety te szyby się bugują i czasami pojazdy za nimi znikają.

Ogólnie praca spoko ;)

Edytowane przez DareK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DreeY napisał:

Jestem 100% za wgraniem i przeniesieniem biura Komisji Spraw Frakcyjnych. Wasz obecny szpital to jest masakra. Osoba która go robiła nie miała za dużego pojecia i od tego te wszystkie lagi + ten piękny, komponujący się świetniej z otoczeniem szary kolor.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DareK. napisał:

Praca niesamowicie podobna do mojej. 3 parkingi pod skosem w identycznym miejscu i jeden pod ścianą. ;D

Tak jak pisałem w moim temacie. Niestety te szyby się bugują i czasami pojazdy za nimi znikają.

Ogólnie praca spoko ;)

Tylko nie myśl że prace zrobiłem na wzór twojej. Jedyne co wczoraj zrobiłem to wstawienie szyb, helipady, ogrodzenia oraz poprawienie parkingu dla pracowników, reszta była robiona przed moim banem.

Edytowane przez BOCHA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin