Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przyszedł czas i na mnie :(


Ramzej98
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"TyminToKonfident" Idealnie odwzorowuje moją osobowość. Bo co? Bo pożyczyłem Ci 260k (pożyczyłem dobrowolnie, a Ty to odbierasz jako, że Ci to dałem) "Nie mam wpływu na moje bany". Masz wpływ. Masz ogromny wpływ. Pewnie ten hajs co Ci został, oddałeś albo przepieprzyłeś w kasynie. Typowy Lunek B) 

A i zapomniałeś o mnie. Zapomniałeś ile razem przeżyliśmy. @CookieIsLife nie poznaję Cię. Graliśmy razem, bawiliśmy się, a teraz bo Lunek napisał, że jestem konfidentem, tępisz mnie i co jeszcze? Serio jedna pieprzona opinia zmienia Wasze zdania o kimś? Nie umiecie myśleć sami? Nie wiem czy się cieszyć, że miałem takich za********h kumpli, czy żałować, że to Ci "najlepsi", najbardziej mnie skrzywdzili. 

Ogólnie Lunek, mimo iż już nie jesteśmy kumplami i mnie nie lubisz, nie życzę Ci niczego złego. Obyś zdobył jakiś majątek na.. ekhem.. (Tak, wiem gdzie idziesz, bo dostałeś tam unbana). I ogólnie powodzenia w życiu, bo na pewno Ci się przyda. Nigdy bym się nie spodziewał, że JA miałbym konfić na CIEBIE i że TY miałbyś MNIE wyzywać oraz kierować wszystkich przeciwko mnie.

No to tam się trzymaj, osiągnij dużo i wgl ;)  

 

@Matix* moja wina, że pożyczył od Ciebie hajs i Ci nie oddał? Przecież ja bym mógł poczekać, aż Ci odda, a później oddałby mi. Ale Lunek woli dostać bana niż oddać nam dług. Ogólnie dzięki za podziękowania, choć nie wiem czy to moja wina :P

 

Edytowane przez Tymin.cj
Nie czytałem drugiej strony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin