Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika <pietreknolif> oskarżony przez <Frixo>.


Frixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze wszystko od początku,

N służbie SARA byliśmy tylko ja i @pietreknolif. Wpłynęły 3 zgłoszenia od frakcji SAPD więc zadysponowałem jednostki na 2 pierwsze zgłoszenia czyli @pietreknolif miał się udać do flint country a ja udałem się do Nexana do Cinatown SF i musiałem tam odholować 2 pojazdy. 

 

[2018-08-17 15:00:29] [Output] : Służby> [SAPD] c0veR: SARA za ile będzie wolna jednostka?

[2018-08-17 15:00:50] [Output] : Służby> [SARA] egzo_11: w drodze 6min----------------> pisząc to myślałem, że @c0veR jest z Nexanem na zgłoszeniu 

Z kąt  miałem wiedzieć że @c0veR jest z tobą  @Frixo 

 Gdy byłem już wolny ponieważ odcholowałem te 2 pojazdy z Cinatown SF, to napisałeś jeszcze raz czy dysponuje jednostka na opuszczone lotnisko wtedy napisałem, że tak, a teraz ty mi mówisz, że mię opieprzyłeś, i jeszcze wylatujesz z tekstem, że my w kulki lecimy. 

[2018-08-17 15:12:25] [Output] : Służby> [SAPD] Frixo: SARA, dysponujecie jednostką na te opuszczony lotnisko czy w kulki lecicie?
[2018-08-17 15:12:37] [Output] : Służby> [SARA] egzo_11: już dysponuje

i jeszcze jedno jak jesteśmy w 2 i mamy dużo roboty to jam mam ci odpisywac na /pm jak jestem zajęty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, egzo_11 napisał:

N służbie SARA byliśmy tylko ja i @pietreknolif. Wpłynęły 3 zgłoszenia od frakcji SAPD więc zadysponowałem jednostki na 2 pierwsze zgłoszenia czyli @pietreknolif miał się udać do flint country a ja udałem się do Nexana do Cinatown SF i musiałem tam odholować 2 pojazdy. 

więcej nie muszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę nie mam podstaw by widzieć winę w moich pracownikach skoro nawet pojazd znajduje się w innym miejscu nawet. Kolejna sprawa więcej pokory do innej frakcji skoro ktoś od was wzywa frakcje poczekajcie aż wezwanie zakończy się wtedy będzie lepiej wiadomo do kogo jest dyspozycją do kogo nie oraz pilnujcie swoich pojazdów bo nikt nie będzie szukac historii porzuconego pojazdu z blokadą gdzie jak wiadomo jest zakaz tego :)

Ps. Pisane z tel nie bijcie xD

Edytowane przez Bregon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin