Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Lampy w samochodach (propozycja)


Jasiekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapoznać was z moim pomysłem na dodatkowy element wizualny do auta. Chciałbym dodać coś takiego jak inne textury do lamp, koszt takiego czegoś oscylował by w granicach 100k ( moja propozycja ). Jak dobrze myślę to są takie textury w plikach gry, wystarczy tylko dodać to do kompo, dać nazwę i zrobić cały mechanizm dodawania danego elementu. wyglądało by to mniejwięcej tak jak na zdjęciach z linku. Pomysł został zaczerpnięty z zagranicznych serwerów, Według mnie to bardzo fajny dodatek, jest to drobnostka, wymaga trochę pracy, ale myślę, że dla graczy się to spodoba. Oczywiście jest to tylko surowy projekt, nie mam żadnych modeli przygotowanych ani nic, ale chciałbym wiedzieć jak podoba wam się mój pomysł. Jeżeli odzew będzie pozytywny zacznę pracę nad własnie owym projektem i postaram się zrobić co w mojej mocy aby własnie to zostało wgrane.

 

Wygląd przykładowych lampek jakie mogły by zostać dodane>>> https://imgur.com/tr6OrsI

 

Dajcie znać co sądzicie :)

 

 

nie zwracajcie uwagi na auta w tle chodzi mi o lampy w infernusach <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wetr0x napisał:

myślę że to będzie za bardzo obciążać serwer.

to jest tylko tekstura! to działa na zasadzie takiej : kps3njh.png czyli jak widać to jest tekstura która nachodzi na dane elementy nie będzie obciążenia. :) 

Edit#1: a i jak widać są 2 rodzaje, swiatła właczone i wyłaczone (dla tych nie kumatych)

Edytowane przez .Asn.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wetr0x nie wiem jak ty, ale takie coś nie jest tylko znane z jednego serwera, było używane na wielu serwerach. @.Asn. widzę, że popierasz, możemy razem coś podziałać jak chcesz :), dzięki za pozytywny odzew :D

 

Edytowane przez Jasiekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hawanek ja dałem pomysł, sa rzeczy ważne i ważniejsze, zobaczymy jak ludzie zareagują. Jak na razie jest dobrze więc caly plan idzie w dobra stronę. Może w przyszłym czasie otrzymamy pracę, a kto wie może następne będą właśnie lampy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin