Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[KONKURS] Gruba gotówka - tydzień 2.


Torix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Tak jak pisałem w zeszłym tygodniu, trwa seria konkursów na pieniążki. Niestety w zeszłym tygodniu nie udało wam się przebić progu 50 polubień, więc nieco go zmniejszyłem, mam nadzieję, że teraz się uda. Poniżej przedstawione są zasady konkursu.
1. Aby wziąć udział w konkursie, należy: polubić ten post oraz zostawić komentarz w tym wątku.
2. Zostawienie więcej niż jednego komentarza wiąże się z dyskwalifikacją.
3. Jeśli zostanie wylosowana osoba zdyskwalifikowana lub taka, która nie spełnia wymagań opisanych w punkcie pierwszym, losowanie zostanie powtórzone.
4. Od dnia podania wyników wygrany musi zgłosić się po nagrodę do najbliższego poniedziałku.
5. Jeśli wygrany nie zgłosi się po nagrodę, w czasie określonym w punkcie czwartym, losowanie zostanie powtórzone.
W tym tygodniu konkurs odbywa się na kwotę 5000 PLN.
Wyniki zostaną ogłoszone w piątek (tj. 24.08.2018). Jeśli w trakcie losowania ilość polubień będzie wynosiła 40 lub więcej, to w przyszłym tygodniu odbędzie się konkurs na kwotę 10000 PLN.
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin