Skocz do zawartości
 • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Torix

Gracz
 • Zawartość

  707
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2
 • Typ konta

  Premium +

Ostatnia wygrana Torix w dniu 8 Grudzień 2019

Użytkownicy przyznają Torix punkty reputacji!

O Torix

 • Tytuł
  Denuncjator
 • Urodziny 1 Luty

W świecie gry

 • ID konta gracza 97365
 • Nick Torix
 • Data rejestracji 2017-09-14 20:37:07
 • Ostatnio widziany 2021-04-16 06:34:32
 • Łączny czas gry 2288 godz. 44 min.
 • Organizacja Kingdom
 • ➜ Ranga Lider ♛
 • Biznes Studio Filmowe 4Life
 • ➜ Ranga Wlasciciel ♛
 • Frakcja Transport of SA
 • ➜ Ranga Kierowca Specjalny
 • Respekt
  -44
  Life Points
  18907
  Punkty karne
  670

Kontakt

 • E-mail:
 • Steam:
  https://steamcommunity.com/id/xtorix/
 • Discord:
  Torix#2137

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Donosicielstwo.

Ostatnie wizyty

19548 wyświetleń profilu
 1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 2. Hej, właśnie umyłem ręce. Chciałem się pochwalić. Pamiętajcie, to bardzo ważne.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Owcaaa*

   Owcaaa*

   Jesteś super, nie zmieniaj się

  3. Deilo

   Deilo

   Czemu cały się nie umyjesz?

  4. Kacperix3
 3. Torix

  Oskarżony - Ukarany Skarga na 21milka37

  Update: https://i.imgur.com/aTnHSXl.png Gracz zdaje się umyślnie łamać regulamin serwera, jednocześnie zdając sobie sprawę ze swojego niewłaściwego postępowania. Prosiłbym o surowszą karę.
 4. Login: TorixNick: TorixNick osoby oskarżonej: 21milka37Powód napisania skargi: Taran, brak zapłaty, obraza.Data zdarzenia: 12.04.2021 03:45-03:50 (w tym przedziale)Dowody: https://imgur.com/a/xIqAY5FOpis sytuacji: Jechałem sobie i we mnie wjechał. Potem zostałem obrażony na mechaniku od 60. Widać to w dowodzie na poinformowanie.Dowód na poinformowanie gracza o skardze: https://imgur.com/a/RG3fies
 5. Pozdrawiam serdecznie pomocnych członków administracji, tj. @Emiljusz, @Skipowsky, czy też @Kenny.gg. Są też ci drudzy, ich serdecznie nie pozdrawiam i życzę krótkiej kariery. 

  stj6kXY.png

  1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
  2. Torix

   Torix

   Eh... czasami się zastanawiam, jak wybitnie wysokiej inteligencji wymaga zrozumienie działania biznesu, jakim jest Studio Filmowe 4Life, bo patrzę na takiego moderatora, bądź co bądź, osobę zaznajomioną z serwerem, poza której rozumowanie wykracza fakt, że chcąc przedstawić serwer w jak najlepszym świetle, raczej unika się pokazywania rozwalonego, jakby wyjechał ze złomowiska pojazdu na filmie, co za tym idzie, szczególnie w sytuacji, kiedy pojazd nie jest moją własnością, co więcej jest jednorazowo zrespiony, przez co nawet jakbym chciał, to nie mam możliwości go naprawić, oczekuję od administracji, aby umożliwiła mi działanie zgodne z genezą tego biznesu, tj. promocję serwera. Zostając w temacie moderatora, od takiego oczekuję też, aby niezgorzej posługiwał się językiem polskim, gdyż jest to konieczne do pełnienia tej funkcji, jednak widzę zwrot "później co chwilę pisałeś reporty o fixy", drogi Panie, naprawiłeś mnie raz, potem już nie chciałeś, gdzie jest ta liczba mnoga i gdzie to "co chwilę"? Odnosząc się na koniec do kwestii ostatniego reporta o fixa, trzeciego, bo drugi nie przyniósł żadnych efektów. Widząc Twoje poprzednie działania, raczej chciałem uniknąć marnowania czasu, dlatego poprosiłem o pomoc innego członka administracji, argumentując, jaki jest tego powód, nie ma tutaj nic skomplikowanego. 

   Edytowane przez Torix
  3. 4Ever.

   4Ever.

   Hej @Ciastkowy* status nie ma narzuconych odgórnie zasad off-topic; mogę tutaj pisać wszystko do czasu, aż nie najdzie to na regulamin forum lub serwera. Mogę tutaj napisać trzy wiadomości; pierwsza, że wstałem o ósmej, druga, że jem obiad i że jadę na zakupy z mamą. Pracując jako moderator podejście /No cobym tutaj nie wkleił co wy o mnie piszecie.../ jest całkowicie błędne. Skoro robią coś nie tak to ich ukaraj, masz do tego uprawnienia bo należysz do ekipy serwera. Nikt dla nikogo nie chce źle, po prostu spójrz na niektóre rzeczy inaczej i każdy będzie radosny, trzymaj się.

  4. Candy_

   Candy_

   @4Ever. kto normalny je obiad o 17:26, to mało zdrowe 

 6. Torix

  Ogłoszenia Studia Filmowego 4Life

  11.04.2021 Aktor Drugiego Stopnia @KubaX* odchodzi z biznesu. Operator Kamery Trzeciego Stopnia @KajvBB zostaje awansowany na rangę Operator Kamery Czwartego Stopnia. Praktykant @PapitoBiznesmen zostaje wydalony z biznesu oraz wpisany na czarną listę BMA z powodu działania na szkodę biznesu.
 7. Torix

  Ogłoszenia Studia Filmowego 4Life

  08.04.2021 [ZALEGŁE] Dzięki uprzejmości Administratora RCON @DreeY otrzymaliśmy funkcję do FBI Ranchera umożliwiającą transportowanie drona. Dziękujemy również Administratorce RCON @Greyna.gg za udostępnienie na potrzeby transportu pracowników pojazdu marki Bus.
 8. @s1zu ja to ci mogę coś innego pokazać, ale to na forum nie wypada.

   

 9. Torix

  Powrót do Studia Filmowego 4Life - Wixer

  Aktor Głosowy Czwartego Stopnia.
 10. Torix

  Ogłoszenia Studia Filmowego 4Life

  07.04.2021 @kondzio090 powraca do biznesu na rangę Menadżer, tym samym zostaje przywrócony do zarządu biznesu. Aktor Głosowy Trzeciego Stopnia @PalGrom zostaje awansowany na rangę Aktor Głosowy Czwartego Stopnia. Operator Kamery Drugiego Stopnia @KajvBB zostaje awansowany na rangę Operator Kamery Trzeciego Stopnia. Aktor Głosowy Drugiego Stopnia @Jvkub zostaje awansowany na rangę Aktor Głosowy Trzeciego Stopnia. Aktor Pierwszego Stopnia @Dejfid. zostaje awansowany na rangę Aktor Drugiego Stopnia. Aktor Pierwszego Stopnia @KubaX* zostaje awansowany na rangę Aktor Drugiego Stopnia.
 11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 12. Torix

  Ogłoszenia Studia Filmowego 4Life

  06.04.2021 Praktykant @Blender. ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym, tym samym został awansowany na rangę Aktor Głosowy Pierwszego Stopnia. @PREZES_1337* powraca do biznesu na rangę Aktor Głosowy Trzeciego Stopnia.
 13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 14. Nazwa organizacji: Kingdom Login lidera: Torix PID lidera: 97365 Data założenia organizacji: 24.04.2020Logo organizacji: https://i.imgur.com/sAtRvy6.pngOdnośnik do ostatniej prośby o wgranie loga: Nie ma.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności