Jump to content
 • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.

Torix

Gracz
 • Content Count

  236
 • Joined

 • Last visited

 • Typ konta

  Premium +

About Torix

 • Rank
  Lubieżnik
 • Birthday 02/01/2001

W świecie gry

 • ID konta gracza 97365
 • Nick Torix
 • Data rejestracji 2017-09-14 20:37:07
 • Ostatnio widziany 2019-04-23 16:30:15
 • Łączny czas gry 1068 godz. 10 min.
 • Organizacja Kingdom
 • ➜ Ranga Prince ★
 • Biznes Studio Filmowe 4Life
 • ➜ Ranga Kierownik ★
 • Frakcja SA Police Department
 • ➜ Ranga Police Officer II
 • Respekt
  -13
  Life Points
  10931
  Punkty karne
  384

Contact Methods

Profile Information

 • Lokalizacja:
  Pod biurkiem ^^
 • Płeć:
  mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Psychologia, Marketing, Technologia, Polityka, Gry, Anime

Recent Profile Visitors

2,043 profile views
 1. Nick: Torix Rodzaj zamówienia: Rekrutacja. Opis ogłoszenia: Grafika oraz ogłoszenie zawierające mniej niż 200 znaków (treść w spoilerze). Ilość znaków: 160 Dodatkowe informacje: Grafika: https://imgur.com/a/oKV6hXt, dodatkowo proszę o oznaczenie mnie w polu adnotacja w razie zatwierdzenia lub odrzucenia ogłoszenia. Dodatkowe adnotacje: Ogłoszenie zostaje przyjęte @Torix @FragusS ✔ Wykonałeś przelew na konto gracza FragusS, o kwocie 600 PLN z konta głównego.
 2. Torix

  Ogłoszenia Studia Filmowego 4Life

  21.04.2019 Praktykant @Berlinek* ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym, tym samym zostaje awansowany na rangę Starszy Aktor Głosowy za wybitne odegranie roli, z resztą zobaczcie sami.
 3. Torix

  Poradnik Kwoty za demontaż części.

  Nie mam nic przeciwko.
 4. Torix

  Poradnik Kwoty za demontaż części.

  Kiedy zauważyłem ten poradnik, przypomniałem sobie o moich starych obliczeniach dotyczących cen demontażu poszczególnych typów części. Przeanalizowałem wszystkie ceny progów i wydechów i poza jednym przypadkiem pokrywają się ze wzorem (45% ceny kupna), który ustaliłem, kiedy sam posiadałem tunera. Dodam, że nie wiem, czy ten wzór potwierdzi się również przy pozostałych częściach, wiem tylko, że w przypadku felg i "dodatków" się nie sprawdza, dociekliwi mogą to zweryfikować. Ten jeden przypadek, który wyłamuje się z tej reguły, proponuję zweryfikować ponownie, a moje obliczenia zostawiam już państwu do analizy. Same kwoty proponuję również dodać do poradnika jako niezweryfikowane, ale decyzję zostawiam oczywiście tobie @flex. Tutaj tabelki: https://imgur.com/a/14DdDob
 5. Torix

  Ogłoszenia Studia Filmowego 4Life

  19.04.2019 Starszy Aktor @Krychu przechodzi na urlop. Praktykant @Broszko ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym (38/40), tym samym zostaje awansowany na rangę Aktor.
 6. Widzę, że czytanie ze zrozumieniem kuleje, nigdzie nie napisałem, że nie brałem udziału w tym incydencie, a jedynie, że do tamtego momentu nie przedstawiłeś żadnych dowodów konkretnie na mnie. Co do mojego "tłumaczenia się" w dalszym ciągu nie widzę nic, co w moim zachowaniu byłoby nieodpowiednie, a Pańskie dowody w dalszym ciągu nie przedstawiają nic. Nie zanosi się, żeby coś miało się zmienić, dlatego pozwolę sobie oszczędzić dalsze śledzenie tej skargi, jakby coś się jednak zmieniło, proszę mnie oznaczyć.
 7. Nie będę ukrywał, że zapomniałem wypowiedzieć się w skardze, a oznaczony wcześniej nie zostałem, co za tym idzie, wątek mogłem przeoczyć i tak też się stało. Sama skarga jest co najmniej śmieszna, widziałem Cię biegnącego z bronią w naszym kierunku, po czym zostałeś potraktowany paralizatorem przez innego funkcjonariusza, od innych funkcjonariuszy słyszałem, że oddawałeś w ich kierunku strzały, czy ostrzał był skuteczny, czy nie to już sprawa drugorzędna, samo strzelanie w naszą stroną jest podstawą do uznania tego za ostrzał wobec funkcjonariusza, nie musisz nikogo trafić, a tym bardziej zabić, żebyśmy mogli wsadzić Cię za to do więzienia. Jeśli chodzi o mnie, to nie wiem, co więcej mam tutaj dodać, nie przedstawiłeś żadnych dowodów konkretnie na mnie, w związku z czym nie rozumiem, dlaczego skarga jest również na mnie.
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. Torix

  Ogłoszenia Studia Filmowego 4Life

  14.04.2019 @mini156B powraca do biznesu na rangę Młodszy Aktor oraz zostaje skierowany na egzamin przypominający. Młodszy Aktor @mini156B zdaje egzamin przypominający z wynikiem pozytywnym (36/40). @Gracusek dołącza do biznesu na rangę Praktykant. @AdiMekk dołącza do biznesu na rangę Praktykant. @FeelJR dołącza do biznesu na rangę Praktykant. @mareczeq* dołącza do biznesu na rangę Praktykant. @WinterGoat dołącza do biznesu na rangę Praktykant. @Broszko dołącza do biznesu na rangę Praktykant. @HaaQu*998 dołącza do biznesu na rangę Praktykant. @Berlinek* dołącza do biznesu na rangę Praktykant. @Danboss.cj dołącza do biznesu na rangę Praktykant. @kondzio090 dołącza do biznesu na rangę Praktykant. Praktykant @Danboss.cj zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym, tym samym zostaje awansowany na rangę Fotograf.
 10. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 11. Zgłoś się do mnie na discordzie biznesu w celu zaliczenia egzaminu.
 12. Młodszy Aktor i egzamin do zdania.
 13. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 14. Torix

  Ogłoszenia Studia Filmowego 4Life

  09.04.2019 Starszy Fotograf @KubeczeGG powraca z urlopu. Starszy Fotograf @KubeczeGG zostaje awansowany na rangę Młodszy Fotograf Specjalista. Starszy Aktor Głosowy @LoRen zostaje awansowany na rangę Młodszy Aktor Głosowy Specjalista. Starszy Aktor @Strancuu zostaje awansowany na rangę Młodszy Aktor Specjalista. Młodszy Aktor @Macio717 zostaje awansowany na rangę Aktor.
×

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy