Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

LetsPlay FORUM 4LIFE !!Koniecznie Sprawdź!!


ELDOKSON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nie wiem, czy to ma być jakaś seria, czy jakiś nawet nie wiem jak to nazwać. Powiem tyle, że jako gracz 4life, nie rozbawiłeś mnie ani trochę, a treść tego odsunęła mnie po 10 sekundach oglądania. Zostań przy robieniu dobrej muzyki, bo to wychodzi Ci najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, VEENQ napisał:

 Nie wiem, czy to ma być jakaś seria, czy jakiś nawet nie wiem jak to nazwać. Powiem tyle, że jako gracz 4life, nie rozbawiłeś mnie ani trochę, a treść tego odsunęła mnie po 10 sekundach oglądania. Zostań przy robieniu dobrej muzyki, bo to wychodzi Ci najlepiej :)

no faktycznie chujo**  ale nagralem to tak dla pompy lecz twoja wypowiedź pokazała mi że mam nie odpierdalac za mocno bo jest to troche słabe Dzieki @VEENQ

Edytowane przez ELDOKSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin