Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Olsza to marka NARKA!!!


Trapczak*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi


Na każdego gracza przychodzi pora.

Czytając to zastanawiacie się  zapewne co to za CJ pisze pożegnanie. Pewnie mało osób mnie zna i kojarzy, niektórzy z tej dobre, a niektórzy z tej złej strony. Cała moja przygoda z tym serwererze zaczęła się 15 czerwca. Pamiętam jak składaliśmy się z kumplami po 700 na perka od cygana (RIP Cygan). Było fajnie. O tryhardowaniu na kurierze i o wiecznym pożyczaniu hajsu nie będę gadał bo nie ma po co. Od niedawna zacząłem zastanawiać się czy takie granie całe dnie ma sens. Postanowiłem zakończyć grę na tym serwerze. Dziękuję zarządowi SAPD za to że nie przyjęli mnie do akademii, dowiedziałem się że wole uciekać niż gonić. 

Czasami jeszcze mnie zobaczycie (w co wątpię). Jeśli tak bardzo chcecie znać więcej szczegółów to możecie pisać na pw.

Dziękuję wszystkim za wspaniała przygodę !!
Wymienię tu parę osób które pamiętam, lubię oraz mam nadzieję że kontakt się nie urwie

@SeciakZawiechaNa14dni mUj przyjaciel co se jest Najlepszym liderem najlepszej organizacji
@ENOMEK Mój wujek admin więc uważajcie sobie lepiej
@SinnoX Kozacka mordeczka! powodzenia w tworzeniu własnego serwera!
@SZYBKI|JD| jakiś CJ co ucieka policji
@.SzataN Przyjaciółka co ją Zwyzywałem w pewniej piosence na yt (większość wie jakiej)

A tu reszta graczy co ich pamiętam jakoś tak
@JuliaShaforostov

@Styks

@RoXinex

@Amaii^

@Grifus

@BoroCRX

@SZYM!XTHC

@Ewcia.

@AmbitnyYT

@EnoXo132

@Zuzanna.cj

@lilmxcioo

Jak kogoś nie wpisałem to sorka bo pewnie zapomniałem

<3

Edytowane przez Trapczak*
dodac cos chcialem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin