Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Koniec..


zuzixx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Nadszedł ten moment kiedy z bólem serduszka Zuzia odwalacz kończy grę :c Powód jest prosty.. Zaczyna sie rok szkolny i niestety ale mój laptop odmawia mi posłuszeństwa :( Chwile na serwerze były cuudowne,  lecz kiedyś trzeba z tym skończyć ^^ Życzę wszystkimi powodzenia. Dziękuje też za szansę w SAMD,  szkoda że musiało sie to tak skończyć... Na koniec chciałabym wymienić kilka osób :

@Danboss:3 - co tu dużo mówić, my pozostajemy w kontakcie,  jedyne co Ci mogę powiedzieć to życzę Ci dalszych sukcesów w grze #Danboss na Admina <3

@Trapczak* - ty to masz swój świat, trzymaj się synuś i dzięki za to odwalanko po nocach <3

@WhiteNigga* - Łajt przyjacielu haha, trzymaj się i pisz czasami <3

@Mateo_202 - nara ten od degradów hahah :3

@SZYBKI|JD| - oj szypki szypki,  trzymaj sie! :3

@TheKruzii - dzięki za te pln na zmiane nicku :3

@Purmur - tylko nie muw mamie dobra?  Haha ;p 

@_Klocek_ - daleko do mnie nie masz, dam Ci kase na naprawe tego bullecika slicznego <3

@NoFeaR. - Nara ziom :3

@Lewanek* - bzik lewarek ;p

@Tobiasz63 - trzymaj sie Tobik :3 

 

Więcej osób nie moge sobie przypomnieć, powodzenia też administracji serwera w dalszej pracy :D Nie jestem dobra w pisaniu takich rzeczy... 

 

Trzymajcie sie!  

Zuzia <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin