Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

SeciaK cj odchodzi z serwera wkoncu!! Hurra


NLE.CHOPPA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej nie przestrzegać regulaminu serwera, a następnie płakać, że zostało się słusznie ukaranym. Zamiast wyjaśnić w apelacji, piszesz odejście wypisując, jaka to administracja jest zła, i kara nierówno, bo przecież ciężko przyznać się do błędu w apelacji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Lukasz1393 napisał:

Najlepiej nie przestrzegać regulaminu serwera, a następnie płakać, że zostało się słusznie ukaranym. Zamiast wyjaśnić w apelacji, piszesz odejście wypisując, jaka to administracja jest zła, i kara nierówno, bo przecież przyznać się do błędu w apelacji..

Gdybym chciał pisać apelację to bym pisał. I jak widzisz nie płacze apelacji z tego powodu tylko z tego ,że mam duży staż na serwerze i już mi się nudzi bez nowości. Ale niektórzy widzą tyle ile chcą w tym przypadku ty. A poza tym wiem ,że nie było to zgodne z regulaminem ale to w porównaniu co piszą niektórzy i dostają kary mute 3h to jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin