Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

SeciaK cj odchodzi z serwera wkoncu!! Hurra


NLE.CHOPPA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chociaż jednego mniej co nie potrafi skonstruować ciętej riposty i przez to jeździ po rodzicach gracza. Dziwne że odejście zostało napisane zaraz po otrzymaniu bana. Odchodząc z serwera uciekasz od problemu, jakim  jest ban. Taka ucieczka od odpowiedzialności. Zamiast pokazać że masz jaja i wyjaśnić sprawę to po prostu postanawiasz uciec. W sumie nie jest mi żal graczy prezentujących taki poziom. Lepiej będzie dla pozostałej społeczności 4Life

P.S. Musiałeś srogo rzucać mięsem by od samego RCON dostać bana na 21 dni. Więc nie tłumacz się że inni dostają po 3 h za zwykłe "ku##a"

Edytowane przez Mr_Magulon_URLOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mr_Magulon_URLOP napisał:

Chociaż jednego mniej co nie potrafi skonstruować ciętej riposty i przez to jeździ po rodzicach gracza. Dziwne że odejście zostało napisane zaraz po otrzymaniu bana. Odchodząc z serwera uciekasz od problemu, jakim  jest ban. Taka ucieczka od odpowiedzialności. Zamiast pokazać że masz jaja i wyjaśnić sprawę to po prostu postanawiasz uciec. W sumie nie jest mi żal graczy prezentujących taki poziom. Lepiej będzie dla pozostałej społeczności 4Life

P.S. Musiałeś srogo rzucać mięsem by od samego RCON dostać bana na 21 dni. Więc nie tłumacz się że inni dostają po 3 h za zwykłe "ku##a"

Kolejny co nie umie przeczytać ,że serwer już mi się nudził i czekałem na coś nowego. I nic na serwerze nie napisałem do Bolka napisałem na g "JestemKotek pies cie je*ał" także nie wkręcaj sobie i nie rób spiny. Nie chce wyjaśniać sprawy bo i tak nie chce grać na razie nie mam czasu na grę ze względu na problemy prywatne. Moja kochana organizacja wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin