Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[KONKURS] Gruba gotówka - tydzień 4.


Torix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
To już ostatni tydzień z konkursów na pieniążki. W zeszłym tygodniu w końcu udało wam się przebić próg 25 polubień, dlatego tym razem odbędzie się losowanie na większą kwotę. Poniżej przedstawione są zasady konkursu.
1. Aby wziąć udział w konkursie, należy: polubić ten post oraz zostawić komentarz w tym wątku.
2. Zostawienie więcej niż jednego komentarza wiąże się z dyskwalifikacją.
3. Jeśli zostanie wylosowana osoba zdyskwalifikowana lub taka, która nie spełnia wymagań opisanych w punkcie pierwszym, losowanie zostanie powtórzone.
4. Od dnia podania wyników wygrany musi zgłosić się po nagrodę do najbliższego poniedziałku.
5. Jeśli wygrany nie zgłosi się po nagrodę, w czasie określonym w punkcie czwartym, losowanie zostanie powtórzone.
W tym tygodniu konkurs odbywa się na kwotę 10000 PLN.
Wyniki zostaną ogłoszone w piątek (tj. 07.09.2018). Jeśli w trakcie losowania ilość polubień będzie wynosiła 50 lub więcej, to zostaną rozlosowane dwie nagrody, każda po 10000 PLN.
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy byłem małym chłopcem 
świat zdawał się mniej dziki
ręce były takie czyste
kiedy byłem małym chłopcem 
szczęście było we wszystkim
bez znaczenia czy to był cash
kiedy byłem małym chłopcem 
to było jeszcze zanim zostaliśmy sami z mama
kiedy byłem małym chłopcem 
to było takie proste, to było takie szczere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin