Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs o 100K


Iguana
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie dziś przychodzę do was z konkursem o wartości 100K PLN na serwerze.

Większość z was powinna kojarzyć mnie z osoby której nie specjalnie zależy na majątku na serwerze.

W związku z czym nic nie stoi mi na przeszkodzie, aby podarować te pieniądze komuś innemu, osobie której bardziej się po prostu to przyda.

Pewnie znacznie większa ilość osób wie, że mam bana na serwerze na okres 999 dni, ale nie przeszkadza mi to w zrealizowaniu konkursu.

Zapytacie się pewnie skoro masz bana to jak wręczysz nagrodę wygranym?

Z inicjatywą przychodzi mi tutaj osoba o nicku @Grabsio311 która pożycza mi pieniądze na konkurs.

Z miejsca mówię żeby nie było tutaj jakiś nie do mówień oddam pieniądze dla Grabsia jak wrócę jakimś cudem po banie także nie martwcie się tym.

@Grabsio311 o wszystkim wie żeby nie było xD

Wstępne informacje już wiecie, ale nie wiecie jeszcze dwóch rzeczy

Mianowicie jak wziąć udział w konkursie i co należy zrobić a także ile jest miejsc

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Miejsca prezentują się następująco:

Pierwsze miejsce zgarnia - 50k
Drugie miejsce zgarnia - 35k
Natomiast Trzecie ostatnie miejsce zgarnia - 15k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Więc żeby wziąć udział w konkursie należy spełnić 5 warunków prezentujących się następująco:
 
1. (Zostawić like pod tym postem)

2. (Komentarz w tym poście Biorę udział i swój pid)

3. Ukryte w opisie filmu

4. Ukryte w opisie filmu

5. Ukryte w opisie filmu

Jeżeli ktoś chcę to może jeszcze zaobserwować profil, aby nie przegapić takich wydarzeń (nie jest to wymagane) ;) 

Wspomniany wyżej film: 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Wyniki konkursu pojawią się właśnie tutaj

Ujawnią się one za 2 tygodnie dokładna data 20.09.2018 o godz 20:00

 

Wszystkim oczywiście życzę powodzenia!! 

Edytowane przez Iguana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin