Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Na każdego przychodzi czas...


AdiJesCRX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.
Niestety chciałbym się z wami pożegnać, raczej tutaj już nigdy nie wrócę.
Powodem jest nuda na serwerze, mało czasu i oczywiście nowy rok szkolny, czyli nauka!
Chciałbym podziękować bardzo osobom wymienionym poniżej,
wyżej te które bardziej znałem, z opisem, niżej te które mniej znałem ale byli spoczko ziomkami :D

@BeNiUUU*  - Byłeś baardzo spoko mordką, poznaliśmy się niedawno, ale wiele z tobą
fajnych akcji miałem, bardzo miło wspominam czas spędzony razem :)

@kamil6589 - Do dziś pamiętam wjazd SWAT na tunera, gdy ci montowałem vizu w stratumie,
niedługo później się poznaliśmy bliżej i wiele godzin razem przegraliśmy.

@Laczyna|FF| - Tak samo jak BeNiUU, wiele z tobą przeżyłem i nie żałuję, tyle prób RP napadów,
tyle akcji :)

@Dziubson - Jak my się właściwie poznaliśmy nawet nie pamiętam, byłeś zawsze spoko, nigdy
nie znałeś się na żartach i brałeś wszystko na poważnie :)


@BoroCRX - Poznaliśmy się właściwie przez przypadek, byłeś spoko mordą i nadal nią jesteś,
nie zapomnę wspólnego odwalania oraz twojego wykonfienia mnie, ty ciuliku :D

@SavenQ - My chyba z wszystkich tutaj zgromadzonych najdłużej się znamy, pamiętam doskonale
jak się to zaczęło, dzięki :D

@BidoN - Chyba nigdy nie zapomnę naszych wyścigów, skoków na SARA,
spędzonych godzin razem :D


@NoFeaR. - Znamy się z innego serwera, pomimo że przez twoje problemy nigdy cię nie słyszałem,
byłeś zawsze spoczko i fajnie się z tobą odwalało :)

@Th3Widmo -Te wspólne napady, świetnie się z tobą grało mordko, nie wiem nawet co dodać, dzięki :D

@Shaane.cj - Znamy się już długo z innego serwera, a ja długo myślałem że ty to kobita.
Dzięki za szansę w organizacji, bardzo miło ją wspominam i każdemu polecam :)

@blacknigga.cj - Znamy się także długo, dobrze wspominam czas spędzony z tobą, byłeś
zawsze spoczko :D

@Dzban.QumatyCRX - Znamy się króciutko, niestety ty też już tutaj nie grasz, ale byłeś w moim typie,
oodwalacz :)

@WhiteNigga* - Pomimo że nie znamy się długo, to dawno temu już kojarzyliśmy swoje nicki.

dzięki :D

@_ADI_:) - Dzięki za szansę w dawnej organizacji, życzę by się dobrze rozwijała, pjona :)

Również:
@KrySStiano
@flex.
@Asn.
@Brzydal6498
@4lysy
@japkooo
@KRISU*
@Matjus

@Danboss.cj
@Sebagarage
@andegawen
@YankeS*

@Tigerro 

Dzięki wielkie WSZYSTKIM! Szczególnie tym powyższym, również bardzo dziękuję organizacji Stayin Alive!
Nie żałuję ani chwili spędzonej na tym serwerze, dziękuję gronu administacji, wszystkim graczom!
Trzymajcie się wszyscy, dzięki za wspólną grę! Bayooo


nie zwracajcie uwagi na oznaczenie niżej, nie mogę usunąć.
@Shaane.cj

Edytowane przez AdiJesCRX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin