Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[ME] cygan Tierra Robada Aldea Malvada


KilleR.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce na cygana z jakim to tej pory się nie spotkałem, dodałeś chyba same płotki oraz autka, ale pomysł bardzo fajny.

Edit: Wpadłem na pomysł, że w tym miejscu mogły by respić pojazdy z najniższej półki cenowej, oraz w złym stanie ( nie naprawione), ale po bardzo niskich cenach oczywiście.

Edytowane przez QWEeerty*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem kilka obiektów które mam nadzieje, że urozmaicają to miejsce.

https://imgur.com/gallery/9qeULMA

2 godziny temu, QWEeerty* napisał:

Miejsce na cygana z jakim to tej pory się nie spotkałem, dodałeś chyba same płotki oraz autka, ale pomysł bardzo fajny.

Edit: Wpadłem na pomysł, że w tym miejscu mogły by respić pojazdy z najniższej półki cenowej, oraz w złym stanie ( nie naprawione), ale po bardzo niskich cenach oczywiście.

No płotki auta i kilka obiektów usunołem i teraz kilka dodałem

 

2 godziny temu, MatuS napisał:

Miejsce spoko, strasznie trudne dostanie się do miejsca, mógłbyś też coś dodatkowo zmapować (rzeczy cyganowskie).

Coś tam dodałem :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, UstawionY napisał:

Dodałem kilka obiektów które mam nadzieje, że urozmaicają to miejsce.

https://imgur.com/gallery/9qeULMA

No płotki auta i kilka obiektów usunołem i teraz kilka dodałem

 

Coś tam dodałem :p

o coś takiego mi chodziło jeszcze masz dużo miejsca na środku dodaj tam coś drzewka itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin