Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

***WSZYSCY NA TO CZEKALI***


BuchMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to cóż pora się pożegnać wielu na to czekało. Dzięki wszystkim za wszystkie spiny, odwalania eventy, akcje RP i wiele wiele innych. Chciałbym bardzo mocno podziękować z tego miejsca całej KG SAFD i zarządowi również za tak miłe przyjęcie mnie niegdyś we frakcji było wyśmienicie, a szczególnie Tobie @DreeY. @4Ever*999 i @Vesp3r Dzięki za danie mi szansy w akademii, ale ja jak to ja musiałem coś odwalić :D. To może umieszczę tu kilka osób które zapamiętałem przez cała moją kariere.

@TheMistrzuu* - Dzięki wariacie za spiny i za koleżeństwo pamiętaj zawsze będziesz kaczorem donaldem :D    
@Vesp3r - Między nami bywało lepiej i gorzej, ale dzięki za wszystko. @4Ever*999 Ty tak samo. 
@kalahim@Bartex_ i was nie mogło zabraknąć dzięki za wszystkie gierki w PUBGA kontakt jest.
@egzo_11Ciebie co prawda poznałem kilka dni temu, ale spoko z Ciebie wariat i oczywiście @xWolfQ_ Ty również.
@MrRIV3LL@MrsRIV3LL poznałem was również kilka dni temu. Dobra z was parka dzięki za wszystko wytrwania w związku kontakt jest.

@DreeY I Ciebie nie mogło zabraknąć DreeY'u prawie jak geju nie zapomnę tego nigdy dzięki za wszystko kontakt jest.

@ShorpY Jest kontakt wariacie my to się raczej nie rozstajemy :D

@DejvideK* Była mała spina ale dzięki za granie i akcje na DM

Więcej osób które nie były moimi wrogami ani ja ich nie pamiętam jeśli kogoś pominąłem to przepraszam. I tak każdemu WIELKIE DZIĘKI ZA GRE. 

PS: Info dla tych co czekali nie bójcie się i tak pewnie wrócę. :*;)<3 

 

EDIT: @TeamForEver mój ty doradco finansowy narka 

 

Edytowane przez BuchMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ganok napisał:

TAK!!!!!!!! nie no szkoda ;/ ale swojego inwidualnego szkoleniowca to nie mogłeś oznaczyć nara :(

Ganok sory wariacik niby tych przyjacół mało było a i tak ciężko spamiętać jak ogarniesz wojtasa to może powtórzymy szkolenia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BuchMan napisał:

Ganok sory wariacik niby tych przyjacół mało było a i tak ciężko spamiętać jak ogarniesz wojtasa to może powtórzymy szkolenia :D 

nie ogarniemy bo moja kariera w SAFD się kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin