Skocz do zawartości

TeamForEver

Gracz
  • Postów

    172
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

O TeamForEver

W świecie gry

  • ID konta gracza 18164
  • Nick TeamForEver
  • Data rejestracji 2015-09-14 17:24:31
  • Ostatnio widziany 2020-04-13 22:18:23
  • Łączny czas gry 2735 godz. 46 min.
  • Organizacja TheOtherSide
  • ➜ Ranga #NajlepszyPodpis ToS ★
  • Respekt
    27
    Life Points
    20795
    Punkty karne
    23735

Kontakt

  • Facebook:
    Ĝ҉Ǻ҉Ӎ҉Ế҉ Ỡ҉҉Ѷ҉Ế҉҉Ʀ
  • Instagram:
    Ĝ҉Ǻ҉Ӎ҉Ế҉ Ỡ҉҉Ѷ҉Ế҉҉Ʀ
  • Snapchat:
    Ĝ҉Ǻ҉Ӎ҉Ế҉ Ỡ҉҉Ѷ҉Ế҉҉Ʀ
  • Steam:
    Ĝ҉Ǻ҉Ӎ҉Ế҉ Ỡ҉҉Ѷ҉Ế҉҉Ʀ
  • Discord
    Ĝ҉Ǻ҉Ӎ҉Ế҉ Ỡ҉҉Ѷ҉Ế҉҉Ʀ

Informacje o profilu

  • Płeć:
    mężczyzna
  • Zainteresowania:
    Władza i pieniądze

Pola profilu

  • Tytuł użytkownika
    Czołgista

Ostatnie wizyty

10 563 wyświetleń profilu

Osiągnięcia TeamForEver

Zaawansowany użytkownik

Zaawansowany użytkownik (3/4)

167

Reputacja

  1. ID: 39325 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: na obecną chwile 31847,6km dalej rośnie Dodatki:atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1078), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (amatorka), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB,TurboCena: czekam na oferty Coś od siebie: Fajny szybki dobrze latający bokiem samochód sportowo-wyczynowy w którym brakuje tylko baku do Full Tune ^^ SS’y: https://imgur.com/a/cD7EDda Jeśli cena mnie nie zadowoli samochód pozostanie w moich rękach
  2. Siemanko przedmiotem dzisiejszej licytacji jest cheet 1 na serwerze id 20 samochód posiadam od bardzo dawna i wystawiam go na Licytacje ze względu zorientowania się jakie za niego dostane oferty. Model:Cheetah ID:20 Pojemność silnika:1.8 Przebieg pojazdu: na obecną chwile 15k Dodatki:felgi (1073), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CBCena: czekam na oferty Coś od siebie: Super auto dla kolekcjonera Jeśli cena mnie nie zadowoli auto dalej pozostanie w moich rękach , Licytacje zacznijmy od 1pln a minimalna kwota przebicia niech będzie 20k SS’y: https://imgur.com/a/cZeyk2z
  3. Proponuję za którykolwiek z twoich pojazdów wymianę: "ónikatowy" peras 1.2 z bardzo niskim id 35000 i dopłata oczywiście z twojej strony. Ewentualnie mogę odkupić twoje auta za połowę wartości ponieważ I TAK NIE GRASZ NA SERWERZE. ]. Pozdrawiam osoby które nie czytają opisu :-)
  4. Duch i postrach każdej ściany :-)
  5. Wypadałoby w końcu się pożegnać. W sumie na serwerze nie grałem od lutego. Do tego nałożył się ban oraz brak możliwości ub. Cóż, mówi się trudno Dziękuję przede wszystkim organizacji Fast&Furious z którą byłem od początku (z czego 3 razy jako lider) i będę do końca. Poszczególnych osób nie ma sensu wypisywać. Moja ekipa - dawna i obecna, była i jest najlepszą z możliwych. Po prostu zajebiści ludzie :-) Niestety, Czołg nie będzie już postrachem SF a TEAM'owy Blade nie wygra już żadnego konkursu. Sapdy nie będą mogli spinać się o to że uciekam zbyt szybkim autem ani o spam mandatami. W końcu wszystko co dobre kiedyś się kończy. Także ten, raczej nie będę tęsknił i mam nadzieję że nikt po mnie tęsknił nie będzie. Trzymajcie się
  6. Hermes 1 na serwie - milion (będzie do kolekcji z czitahem) Elegy 425
  7. TeamForEver

    Bye bye

    Tylko nie zapomnij, że wszystkie oferowane przez Ciebie usługi mam za darmo :-) 3m się
  8. Zgadamy się w najbliższym czasie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin