Skocz do zawartości

TeamForEver

Gracz
 • Postów

  158
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

 • Typ konta

  Premium +

O TeamForEver

W świecie gry

 • ID konta gracza 18164
 • Nick TeamForEver
 • Data rejestracji 2015-09-14 17:24:31
 • Ostatnio widziany 2020-04-13 22:18:23
 • Łączny czas gry 2735 godz. 46 min.
 • Organizacja TheOtherSide
 • ➜ Ranga #NajlepszyPodpis ToS ★
 • Respekt
  27
  Life Points
  20795
  Punkty karne
  23735

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Pola profilu

 • Tytuł użytkownika
  Czołgista

Ostatnie wizyty

5531 wyświetleń profilu

Osiągnięcia TeamForEver

Zaawansowany użytkownik

Zaawansowany użytkownik (3/4)

160

Reputacja

 1. Login: TeamForEver Serial: E36250E4C630A2FAE83D3F99627B1EF4 Powód: Wyjaśnij coś na forum Nick osoby nakładającej bana: Masellko Data otrzymania bana: 9.12.2020 Długość bana: Perm Opis sytuacji: W 2019 roku przestałem regularnie grać na serwerze. Wchodziłem jedynie w celu odwalania, za co zostałem raz ukarany banem. Po UB wbiłem jedynie kilkukrotnie w celu sprawdzenia nowości itp. Definitywnie odpuściłem granie wraz z wyjazdem za granicę. Po ponad roku, gdy rozmawiałem ze znajomym, dowiedziałem się że na koncie są inne pojazdy. Nie mogłem zalogować się na forum stąd zgłoszenie włamania i wnioski o odzyskanie dostępu. Wtedy też zostałem oskarżony o sprzedaż konta. Coś od siebie: Święty nie jestem i nigdy nie byłem, lecz nigdy nie byłem zamieszany w handel poza serwerem. Nie miałem w tym żadnego interesu. Odnośniki do poprzednich apelacji: https://mta4life.pl/forums/topic/319215-wniosek-o-odbanowanie-teamforever-ukarany-przez-masellko/#comment-2333747
 2. Login: TeamForEver Serial: E36250E4C630A2FAE83D3F99627B1EF4 Jest to ostatni używany przeze mnie serial Powód: Wyjaśnij coś na forum Nick osoby nakładającej bana: Masellko Data otrzymania bana: 9.12.2020 Długość bana: Perm Opis sytuacji: Trzecia i ostatnia apelacja. Proszę o ponowne rozpatrzenie sprawy. Coś od siebie: Święty nie jestem i nigdy nie byłem, ale konta nie sprzedałem. Odnośniki do poprzednich apelacji:
 3. Dla sprecyzowania informacji. Nie wiedziałem. Nikt mnie też o tym nie poinformował. Wraz z moją ekipą przestaliśmy grać dużo wcześniej (2019), nasza aktywność ograniczała się do okazjonalnego wejścia na serwer. Osoba korzystająca z mojego konta na serwerze widocznie nie wzbudziła podejrzeń resztki moich grających znajomych. Włamywacz również nie mógł korzystać z mumble pod moim nickiem ponieważ wiele osób kojarzyło mój głos. Włamywacz zostawił na koncie najbardziej charakterystyczny z moich samochodów - 3807 oraz odkupił 3806 (Wiem to dzięki przeanalizowaniu bazy pojazdów oraz dziennika transakcji). Pozbył się za to reszty tj: Cheetah id 20, do tego nie widzę tej transakcji w dzienniku, Euros 1.6 3828, Yosemite 1.8 15922, Sultan 2.2, Deluxo 2.2, I wiele innych. Zamiast tych pojazdów mam na koncie clovera oraz landstalkera. Podsumowując - niewiele.
 4. Bądź co bądź długo nie pograł (2 miesiące, ok 150 godzin). Z włamania zdałem sobie sprawę po sprawdzeniu swoich pojazdów w bazie, gdy billovsky spytał mnie kiedy sprzedałem pojazd o id 20. Resztę już wiesz z apelacji oraz rozmowy na mumble.
 5. Jeśli chodzi o logowania przed 9.02.2020 to przyznaję i przyznawałem się do nich od początku. Co więcej, grałem wtedy z włamywaczem, rozmawialiśmy na tsie. To za jego sprawą weszliśmy na serwer poodwalać. Nie przyznaję się za to do logowań z kwietnia - tak jak wspomniałem w rozmowie na mumble.
 6. Potwierdza to moją wersję wydarzeń z pierwszej apelacji. Internet ten był współdzielony (jeśli chcesz, opiszę to dokładnie w prywatnej wiadomości, będzie to wymagało podania dokładnych adresów oraz przybliżonych dat logowania). Teoretycznie jest tylko jedno ip na którym jest o wiele więcej logowań - jest to internet plus/cyfrowy polsat o którym wspomniałem w pierwszej apelacji. Z tego powodu uznałem te logowania za niemożliwe, tak jak wspomniałem umowa została rozwiązana wcześniej.
 7. Nie "niewinność" tylko niewinność. Proszę o sprawdzenie IP które Ci wysłałem.
 8. Login: TeamForEver Serial: E36250E4C630A2FAE83D3F99627B1EF4 Jest to ostatni używany przeze mnie serial Powód: Wyjaśnij coś na forum Nick osoby nakładającej bana: Masellko Data otrzymania bana: 9.12.2020 Długość bana: Perm Opis sytuacji: Jest to kontynuacja poprzedniej apelacji. Nie miałem wtedy możliwości sprawdzenia adresu ip ze względu na moje miejsce zamieszkania. Podczas świąt udało mi się sprawdzić kilka rzeczy. Wysłałem Ci 2 adresy ip z których mogły być logowania o których wspomniałeś w poprzedniej apelacji. Do tego jestem w stanie podać prawdziwe dane na pw. Coś od siebie: Nowy rok - nowa apelacja. Udowodnię swoją niewinność za wszelką cenę. Do tego chciałbym zadać nurtujące mnie pytanie. ̶D̶l̶a̶c̶z̶e̶g̶o̶ ̶k̶o̶n̶t̶o̶ ̶z̶o̶s̶t̶a̶ł̶o̶ ̶z̶a̶b̶l̶o̶k̶o̶w̶a̶n̶e̶ ̶d̶o̶p̶i̶e̶r̶o̶ ̶p̶o̶ ̶8̶ ̶m̶i̶e̶s̶i̶ą̶c̶a̶c̶h̶ ̶o̶d̶ ̶o̶s̶t̶a̶t̶n̶i̶e̶j̶ ̶a̶k̶t̶y̶w̶n̶o̶ś̶c̶i̶?̶ Czy ktoś to w ogóle czyta? Odnośniki do poprzednich apelacji:
 9. Nie jestem w stanie tego wyjaśnić. Z tego co widzę na profilu, ostatnie logowanie na moje konto miało miejsce tego samego dnia, dokładnie 2020-04-13 22:18:23.
 10. Tak jak napisałem w poprzednich postach, logowanie po 29 marca jest możliwe (komputer tego dnia trafił do kuzyna). Jednak niemożliwe jest, że ktokolwiek logował się z mojego komputera między dniem mojego wyjazdu (9.02) a dniem 29 marca. Do tego, ze względu na różne miejsca zamieszkania (ok 50km różnicy) oraz rozwiązanie umowy z dostawcą internetu nie jest możliwe, żeby logowania które przytoczyłeś miały przypisany ten sam adres ip.
 11. Nie ma takiej możliwości. Od września 2016 do lutego 2020 korzystałem z internetu mobilnego (operator plus/cyfrowy polsat). Wraz z rozwiązaniem umowy musiałem zwrócić router oraz kartę. Stąd taki sam adres ip nie jest możliwy.
 12. Korzystał u siebie. Serial nie mógł się zmienić, za to adres ip musiał być inny. Ostatnie moje logowanie miało miejsce między 7 a 9 lutym (tego dnia wyjechałem). Wtedy też, razem ze spinnerem, przez chwilę odwalaliśmy na serwerze a potem poszliśmy grać w inną grę.
 13. Nie logowałem się od lutego 2020r z powodu wyjazdu za granicę. W czasie pandemii komputer był używany przez kuzyna w celu uczestnictwa w lekcjach online stąd możliwe było logowanie (była zaznaczona opcja "zapisz hasło" lub coś podobnego. Jestem pewien, że takich logowań nie było wiele (dla pewności chciałbym wiedzieć ile ich było dokładnie od 29 marca do dnia otrzymania bana). Z sytuacji zdałem sobie sprawę niedawno, gdy rozmawiałem na discordzie ze starym znajomym, Billovskim. To on zwrócił uwagę, że pojazd id 20 nie należy już do mnie. Bezpośrednio po tym napisaliśmy na forum zgłoszenie włamania. Do tego napisałem prywatną wiadomość do hoopaka. Dzięki temu błyskawicznie odzyskałem dostęp do forum. Dopiero wtedy zobaczyłem dziennik transakcji oraz kar.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin