Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[H.Design] Osiedle w El Quebrados.


Hawanek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

H.DESIGN

 

Witam wszystkich, chciałbym zaprezentować wam mój projekt na serwer 4life, jest w pełni autorski i na niczym się nie wzorowałem.

 

Zdjęcia:

Spoiler

YVSGeze.png 

YK1MaYO.pngJ29218B.pngvcDBqJZ.pnganK1HBw.png

 

Mam nadzieję że mapa może trafić na serwer, ps.. to jest takie jakby osiedle gdyż są tam przyczepy kempingowe dla innych mieszkańców. Starałem się aby było klimatycznie, i mam nadzieję że tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gutek napisał:

Hmm, nie wiem czy postawienie parkingu i dodanie ogrodzenia w miejscu gdzie są już jakieś domki można nazwać osiedlem. Takie 1/10, nic szczególnego. 

Zobacz sobię kolego orginał, i wtedy komentuj - jeśli to jest według Ciebie dodanie płotu i parking to ja jestem RCON'em.

 

 

Pozdrawiam, Hawanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hawanek napisał:

Zobacz sobię kolego orginał, i wtedy komentuj - jeśli to jest według Ciebie dodanie płotu i parking to ja jestem RCON'em.

 

 

Pozdrawiam, Hawanek.

Ja TYLKO wyraziłem swoją opinie i nie wiem skąd u Ciebie to oburzenie, a co do oryginału to sam siedzę w ME od ponad 4-5 lat i tak się składa, że mapę GTA SA mam w małym palcu, nie muszę patrzeć na oryginał żeby wiedzieć jak wygląda dany obszar bez przeróbek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin