Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Gorsza wydajność systemu po najnowszej aktualizacji Windowsa 10


dawidxek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu w niedziele postanowiłem zaktualizować Windowsa 10. Był to duży błąd, bo po aktualizacji wydajność mojego komputera spadła kilkukrotnie i mam mniej fps w grach. Pomoże ktoś? Jest to dla mnie naprawdę ważne, bo mam słaby komputer i po tej aktualizacji jest jeszcze gorzej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była to aktualizacja ze starszego systemu na Windows 10, czy zwykła aktualizacja systemu?
Jaką obecnie posiadasz wersję oraz kompilację (wklej zdjęcie z zakładki Ustawienia -> System -> Informacje, z akapitu "Specyfikacja systemu Windows")

Znalazłem kilka rozwiązań dla gorszej wydajności Windows 10, możliwe, że któreś Ci pomoże. LINK

Dodatkowo wołam @Frixo, gdyż niezbyt znam się na oprogramowaniu, a kolega zdaje się ma wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz najlepszego PC to koniecznym po zaktualizowaniu jest przeprowadzenie podstawowej optymalizacji systemu, która pozwoli na zwiększenie wydajności kosztem mało potrzebnym funkcji.

Jeśli nie wiesz, jak to zrobić to poniżej masz przykładowy poradnik. 

Spoiler

 

Jeśli to nie pomaga to jedynym wyjściem na owej jednostce w celu poprawy wydajności jest powrót do starszej wersji oprogramowania, co jest możliwe przez kilka dni po zmianie w opcjach systemowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzyszeK znam się na optymalizacji i mam kompa zoptymalizowanego pod jak najlepszą wydajność na fulla. Po aktualizacji wydajność nie jest aż taka zła, ale widać, że jest dużo gorsza niż przed wykonaniem aktualizacji. Dlatego tak jak to napisał @Frixo po prostu cofnę tą aktualizację xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin