Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

PA PA :)


szczurixo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tu szczurixo jak widzicie po poscie koncze z 4life powodów jest pare znudził mi się i granie na nim teraz bardziej przypomina prace wciągle to samo 24/7 wracam ze szkoły i chce odpocząć kiedy po wyjeździe z mecha już mam tarana i też mało aktualizacji nic się nie zmienia oprócz magazynu może i dodaniu nowego mecha przez rok.

@Szewczyk-nie zapomnę jazdy jozką 8.2 :)

@OskarYT-dzięki za wspólną grę

@Th3Widmo.cj-komisu nie będzie :(

@Eryk55@Gacek@Mateuszig@OskarYT@Matix*-fajnie się z wami robiło komis na opuszczonym wsumie największy na 4life

@H3xO-ty taryfiażu xd

@KiLLYouDeaD-thx za szanse

@Inv@KRISU.-mam nadzieje że się podobają prezenciki :)

@Psychiczny-ach moja pierwsza org nonames

@Zawieszony_Magulon-zrób jeszcze audycje kiedyś i jak byś mógł dać ss z sylwestra na magazynie :) na 99% na nim jestem

@Mateusz Daf Games-już od cb nic nie kupie xd:D 

Kogo pominołem lub chce się ze mną pożegnać zapraszam było fajnie przez ten rok :)

a i pst kontakt jak ktoś chce ze mną w coś porać  mysza#5175 (discord)
 

 

Edytowane przez szczurixo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Zawieszony_Magulon napisał:

Niestety @szczurixo, nie wracam już w ogóle na serwerową scenę radia. To po prostu nie jest już dla mnie. jednakże trzymaj się i liczę na szybki powrocik :)

a ss nie masz chociaż z tej audycji z sylwestra gdzieś zapisanego :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, szczurixo napisał:

a ss nie masz chociaż z tej audycji z sylwestra gdzieś zapisanego :?

W sylwestra nie byłem nawet na serwerze. Może mówisz o tej świątecznej audycji, jednak i tak ssów nie posiadam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin