Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

W końcu kiedyś się wszystko kończy.


Diabelek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemkanko. No jak wiecie nie wiecie jestem Diabelek czyli były wyrzucony supek ale nie każdemu się udaje. Raczej już tutaj nie będę grać. Powodów jest wiele i to co było i to co moje oko zobaczyło jako support to inne spojrzenie niż ma gracz. Nawet jakbym powrócił i starał się coś ratować każdy z graczy ci powie że nie jesteś tego godzien a żal im du*e ściska na tyle że nie idzię. Za powiedzenie prawdy ban. Także tak to wygląda. Starasz się coś ogarnąć i ktoś nawet może w tym pomóc ale niektóre osoby nie rozumieją tego tylko liżą du*e rconą aby dostać supa. Smiesznę. Ale to nie jedyny powód mojego odejścia. Drugi powód że nie ma mnie często w polscę bo przeprowadzam się do innego kraju na stałe. No to lecimy z osobami

 

TwinTurbo- Najlepszy ziomeczek. Powiem ci tyle dobrze że się wydzimy bo takie osoby rzadko się zdarzają.

 

JanuszBarton- Najlepszy SAMD i ziomeczek który zawsze cie pomoże.

 

Kibol1908- Dobrzę że gadamy czasami ale tylko ty potrafisz coś dobrze nastawić i to co kiedyś na mumble się działo masz racje 100% że za to co ty powiedzałeś prawdę to zawsze tak będzie. Widzimy sie na mm :)

 

Kasia105- No może czasami doprowadzałaś mnie do wk******* ale razem odwalać z tb to nic przyjemniejszego.

 

Rudy(Rafaelo czy jak on tam się bawi) No rudy w swojim golfię to już nie do opisania.

 

uBitek- Pomimo iż wiem że cie czasami denerowałem był to najlepszy Lider SAPD.

 

SP- No cj. Oby ci się z SAPD udało a nie tak jak mi z DES'kami.

 

Epik- No powiem ci tak może spinałeś ale i tak zawszę wiem że byłeś ogarnięty!!

 

Krul- Pierwsze godziny moje na serwerze i ten ziomek. On mnie wszystkiego nauczył. Ale i tak teraz mam takie same podejscie jak ty do serwa.

 

Borkosss- No powiem tak że nie powiem. Po prostu osoba która potem stała się 2 uliczna ale to on zawszę mnie nastawiał jak coś źle robiłem.

 

BarteckY- No tutaj nie musze opisywać była to osoba która zawszę mi rozwiązywała wszystkie problemy!!

 

Emialski- No cj. Już cie gnębić nie będę Elo :).

 

Grzengol- No powiem ci tak czasami twoje argumenty wobec mojich się przeplatały ale zawszę nawet jak chciałem dojść do samd okazywałeś się spoko ale czasami każdy w tym przypadku jak się pomyliłem i kontakt się urwał.

 

DomiPlay- No powiem ci tak nerwica czasami mnie brała przez cb no ale jednak można było z tb czasami pogadać.

 

SiwY- No nie raz się spotkamy a ja życzę ci powodzenią na 4lifę.

 

BlobsoN- No cj o tobie nie zapomne :) Zarząd sapd no propsuję powodzenia.

 

 

 

Zebra- KOPTYKO!!!!!!

 

Syriusz- NO powiem tak może cie denrowałem ale jakoś zawszę gadaliśmy!

 

Bossik- No widzimy się na mumble ale niestety z 4lifa zwiajm!!

 

KNX- PYSZNY I SPRYTNY ZIOMECZKU DOSTAŃ SIE NA SUPAA

 

NWm może o kimś zapomniałem lub nie ale zawszę będę z wami na mumble. Ekipa ludzi którzy tworzą 4lifa jest nie powtarzalna i dlatego zobaczę się z wami na mumble. Ale z szczerością pozdrawiam adminstracje RCon a w szczegulności Zbyka :). Dobra pany widzimy sie może na mm jak dostane ub i oczywiście na FB. ELO I do zobaczenia kiedyś!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszelkich spin dziękuje za to wszystko :/

Własnie teggo pozegania by nie było gdybyś nie była taka uprata i nie szła do zbyka z sprawą która potem okazała się smieszna. Zawszę starałem się to zrozumieć ale niestety jakoś ktoś miał bule tyłka. Ja wiem że nie tylko ty spinałaś ale zobacz co ty robisz a co ja zrobiłem i kto tu spinał. Admin to Supa? No własnie i takie spiny mnie wykonczyły zrobiłem się ostrzejszy i już nie interesuję mnie zdanie innych a robię co muszę. Liczę że nie raz pogadamy jeszczę na mumble ale tym razem w ogarniętym ludzmi a nie kimś kto spina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin