Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[POMYSŁ] Testowe Malowanie


BasteeK.yt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio strasznie dużo kasy przewaliłem na malowanie felg, pojazdów itd ponieważ nie wiedziałem co by do siebie pasowało, i wpadłem na taki pomysł który by się na pewno przydał dla 90% graczy tego serwera, a więc tak chodzi mi żeby była opcja "Testowe Malowanie" (czy coś w tym stylu) podczas malowania i możemy wtedy przemalować swój pojazd za Darmo i sprawdzić jak by on wyglądał, i oczywiście jeżeli byśmy wyjechali z lakierni to ten kolor by się zmienił do tego co mieliśmy wcześniej, tak samo można by było zrobić z lampkami oraz felgami. No moim zdaniem to by się przydało ponieważ ja zawsze myślę że powiedzmy taki i taki kolor będzie pasował do auta a jak już przemaluje to wygląda to dla mnie okropnie i muszę odnowa przemalować, a to kosztuje. 

Napiszcie co o tym myślicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

+1, pisalem o tym kiedyś, lecz jak widać. Może teraz gdy @ZbyK.gg ma w miare wolny czas(?) to moglby przerobic skrypt na ten zaproponowany przez Ciebie : ).

Edytowane przez Frixo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin